خبر

 • تک بورد - Valve در دادخواست نقض حق ثبت اختراع Steam Controller 4 میلیون دلار به Corsair پرداخت کند

  Valve در دادخواست نقض حق ثبت اختراع Steam Controller 4 میلیون دلار به Corsair پرداخت کند
  12 روز و 7 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ هیئت منصفه به اتفاق آرا متوجه تخلف عمدی والو در رابطه با استفاده از "سطوح کنترل کننده عقب " (یا پاروهای عقب) در کنترل کننده بخار خود شده و به این شرکت دستور پرداخت 4 میلیون دلار خسارت به ایرنبورگ متعلق به کورسیر را داده است اختراعات و SCUF.

  Ironburg Inventions و SCUF ، سازنده Corsair کنترل کننده های عملکرد عالی و دارندگان "نمونه کارهای گسترده ثبت اختراع " ، در سال 2014 به Valve در مورد طراحی Steam Controller هشدار داده بود ، آن را به کپی کردن پارو / ماشه متهم کرد. مکانیزمی که در قسمت پشتی این گجت قرار دارد.

  یک سال پس از آن ، هنگامی که Valve به طور رسمی Steam Controller را در سال 2015 منتشر کرد ، با نادیده گرفتن این هشدارها و تولید 1.6 میلیون واحد ، قبل از قطع سخت افزار در سال 2019 ، یک پرونده قضایی دنبال شد. این هفته ، کورسیر در اطلاعیه ای حکم خود را به نفع خود فاش کرد ، در نتیجه دادگاه دادگاه منطقه ای ایالات متحده در واشنگتن به والو دستور داد 4 میلیون دلار خسارت پس از آنکه هیئت منصفه به اتفاق آرا آن را به دلیل نقض عمد مقصر شناخته شود ، پرداخت کند.

  https://techbord.com دریچه پرداخت 4 میلیون دلار به Corsair در دادخواست نقض حق ثبت اختراع Steam Controller

  مایکروسافت حق ثبت اختراعات SCUF برای کنترل کننده Xbox Elite که قابل تعویض است دست و پا زدن در عقب

  وکلای SCUF این سناریو را به دیوید و جولیات تشبیه کردند و Valve را به سوusing استفاده از سلطه خود متهم کردند و علی رغم اطلاع از خطر ، طراحی کنترل کننده را ادامه دادند. روبر بکر ، وکیل دادگستری SCUF خاطرنشان کرد: "والو می دانست که رفتار آن خطر غیرقانونی نقض قانون را در پی دارد ، اما به هر حال تخلف را انجام داد - داستان کلاسیک دیوید و گالیات: جولیات کاری را انجام می دهد که گالیات می خواهد انجام دهد." در همین حال ، وکیل والو ، استدلال کرد که طرح کنترل کننده بخار متناسب با حق ثبت اختراع نیست ، ادعا می کند که شاکی خواستار تصمیم گیری بر اساس یک واقعیت تغییر یافته است.

  4 دلار میلیون جریمه تغییر بزرگی برای یک روحانی مانند Valve است ، اگرچه احتمالاً با ادامه کار بر روی جانشین بالقوه Steam Controller ، در آینده می خواهد از چنین عقب ماندگی های قانونی جلوگیری کند.

خبرهای دیگر از صنعتی