خبر

 • تک بورد - USB Type-C در تلاش است تا گیجی کابل را حل کند

  USB Type-C در تلاش است تا گیجی کابل را حل کند
  24 روز و 9 ساعت قبل

  پذیرش USB Type-C طی چند سال گذشته بسیار بهبود یافته است ، اما استاندارد جدید واقعاً کارها را برای مصرف کننده عادی آسان تر یا کمتر گیج کننده نکرده است. بین همه دانگل ها و پیاده سازی های مختلف سازنده که همیشه همه چیز را در مشخصات رسمی USB Type-C پشتیبانی نمی کنند ، USB-IF مجموعه ای دیگر از لوگوها را معرفی می کند که حداقل از نظر تئوری ، تصمیم گیری در مورد کدام را آسان تر می کند. بسته به نیاز خود ، کا

  USB Type-C قرار بود کارها را با یک استاندارد جهانی ساده کند که استفاده از کابل ها و اتصالات را برای مصرف کنندگان غیر فنی آسان تر می کند ، اما در عوض ، به آشفتگی لوگوها تبدیل شده است. و گواهینامه هایی که حتی برای علاقه مندان و متخصصانی که با پیچیدگی های فناوری پشت USB Type-C آشنا هستند ، کار آسانی نیست.

  این هفته ، انجمن مجریان USB (USB-IF) با افزودن لوگوهای رتبه بندی قدرت بیشتر در ترکیب ، اوضاع را حتی بهتر کنید. به طور خاص ، این سازمان آرم های جدید کابل و بسته بندی را ایجاد کرده است که نشان می دهد از 60 وات یا 240 وات توان تغذیه بر اساس مشخصات USB4 و USB Power Delivery 3.1 پشتیبانی می کند-دومی زیر مجموعه ای از مشخصات USB Type-C 2.1 است. .

  https://techbord.com USB Type-C در تلاش برای حل سردرگمی کابل ، آرم های جدیدی دریافت می کند

  هنوز مشخص نیست که بیشتر این لوگوها چگونه برای مصرف کننده عادی کارها را گیج کننده تر می کند ، اما USB-IF می گوید که این امر می تواند تشخیص تفاوت بین انواع مختلف USB را آسان تر کند کابل های C که می توانید در بازار پیدا کنید. در عین حال ، لوگوهای جدید قرار است "مارک تجاری" را در کابل ها و شارژرها "یکپارچه سازند." استاندارد فقط همین است - یک رویا. در حال حاضر ، شما باید لوگوها را بسته به نیازهای خاص خود جستجو کنید - سرعت انتقال داده 20 گیگابیت بر ثانیه یا 40 گیگابیت بر ثانیه ، 60 وات یا 240 وات برق رسانی - و این فقط برای سازندگان لوازم جانبی است که مطابق با استانداردهای واقعی USB-IF سپس Thunderbolt 4 را دارید که دارای یک نوع کابل برای همه چیز در مشخصات رسمی است اما دارای برچسب قیمت بالاتری است و فقط برای دستگاه های مجهز به پورت USB4 در دسترس است.

  خواندن بیشتر: نحوه عملکرد USB

  این حرکت پس از طرح جدیدی که توسط کمیسیون اروپا اعلام شده است تا USB Type-C را در همه دستگاه های تلفن همراه جدید ، با استفاده از به استثنای برخی از پوشیدنی ها مانند ردیاب های تناسب اندام و ساعت های هوشمند.

خبرهای دیگر از صنعتی