خبر

 • تک بورد - UMC در حال افزایش تولید تراشه های قدیمی 28 نانومتری برای رفع کمبود نیمه هادی است

  UMC در حال افزایش تولید تراشه های قدیمی 28 نانومتری برای رفع کمبود نیمه هادی است
  3 روز و 22 ساعت قبل

  معامله ای با این کالیبر برای یک سازنده اصلی قرارداد غیرمعمول است ، اما اوقات ناامیدانه خواستار اقدامات ناامیدکننده است. کمبود تراشه جهانی مداوم ، که تا حدودی ناشی از بیماری همه گیر Covid-19 است ، مجبور به تجدید نظر در بسیاری از صنایع شده است و این تنها یک نمونه از روش های یک شرکت برای حرکت چرخ ها است.

  شرکت میکروالکترونیک متحده (UMC) ، یکی از بزرگترین تراشه سازان قراردادی جهان ، از برنامه ریزی برای توسعه ظرفیت در تاسیسات 300 میلیمتری Fab 12A خود در تاینان ، تایوان خبر داده است.

  UMC گفت که توافق نامه ای را تنظیم کرده است با چندین مشتری برجسته خود که در ازای سپرده های اولیه و قیمت گذاری از پیش تعیین شده ، تراشه بلند مدت را تضمین می کنند. همانطور که برنامه نامیده می شود ، فاز شش مجهز به ابزارهای 28 نانومتری بالغ خواهد بود که بعداً می توان آنها را با دنده 14 نانومتری عوض کرد تا نقشه راه های آینده را در اختیار شما قرار دهد. wpm) 10 هزار دور در دقیقه دیگر در حال نصب است و فاز شش ، 27500 دور در دقیقه دیگر را به مخلوط اضافه می کند.

  https: / /techbord.com UMC در حال افزایش تولید تراشه های 28 نانومتری قدیمی است تا کمبود نیمه هادی را برطرف کند

  UMC گفت که همچنین انتظار دارد 1000 کارمند اضافی برای کمک به تلاش استخدام کند. هزینه کل توسعه P6 100 میلیارد NT یا حدود 3.6 میلیارد دلار پیش بینی شده است.

  TSMC ، بزرگترین تولید کننده تراشه در جهان ، در اوایل ماه جاری گفت که بیش از 100 میلیارد دلار در سه سال آینده سرمایه گذاری خواهد کرد. برای تقویت ظرفیت تولید و گسترش تلاش های تحقیق و توسعه.

  اعتبار تصویر عکس ماکرو ، Glitterstudio

خبرهای دیگر از صنعتی