خبر

 • تک بورد - Uber تمام نشده است: رزرو ناخالص در مارس به بالاترین سطح 12 ساله رسید

  Uber تمام نشده است: رزرو ناخالص در مارس به بالاترین سطح 12 ساله رسید
  11 روز و 4 ساعت قبل

  چرا مهم است: مانند بسیاری از دنیا ، با اوج گرفتن همه گیر ، خدمات اوبر در اوایل سال 2020 متوقف شد. ارزش سهام سقوط کرد اما مدیر عامل Uber دارا خسروشاهی هرگز تمرکز خود را از دست نداد و در آن زمان خاطر نشان کرد که در هر بحرانی نقدینگی کلیدی است. این شرکت با موفقیت برای ادامه فعالیت خود تمرکز کرد و اکنون که ظاهراً در آستانه بازگشت به شرایط عادی هستیم ، اوبر آماده کار است.

  سرویس استقبال از مسافران اخیراً در کمیسیون بورس و اوراق بهادار اعلام کرد که کل رزرو ناخالص در مارس 2021 به بالاترین سطح ماهانه در تاریخ شرکت رسیده است. بخش تحرک ، که شامل تجارت سواری است ، بهترین ماه خود را از مارس 2020 به ثبت رسانده است ، در حالی که تجارت تحویل آن با رشد بیش از 150 درصدی نسبت به سال گذشته ، رکورد دیگری را در کل تاریخ ثبت کرده است.

  https://techbord.com Uber انجام نشده است: رزرو ناخالص در ماه مارس به بالاترین سطح 12 ساله رسید

  به دنبال چندین بار کاهش شغل ، Uber نمونه کارهای خود را متنوع کرد و خدمات تحویل غذا Postmates را با قیمت 2.65 دلار در جولای 2020 و شرکت تحویل الکل Drizly را در فوریه گذشته با قیمت 1.1 میلیارد دلار خریداری کرد.

  با افزایش نرخ واکسیناسیون در ایالات متحده ، اوبر گفت: "مشاهده می کند که تقاضای مشتری برای تحرک سریعتر از دسترسی به راننده بهبود می یابد و تقاضای مشتری برای تحویل همچنان از پیک بیشتر است."

  در اوایل این ماه ، شرکت گفت که افزایش انگیزه ها در تلاش برای افزایش دسترسی راننده در کوتاه مدت و همچنان در مسیر دستیابی به سود سه ماهه تنظیم شده EBITDA است این سال است.

  تصاویر با احترام به الکس میلائر ، nrqemi

خبرهای دیگر از صنعتی