خبر

 • تک بورد - TSMC طی سه سال آینده 100 میلیارد دلار برای توسعه و تحقیق و توسعه هزینه می کند

  TSMC طی سه سال آینده 100 میلیارد دلار برای توسعه و تحقیق و توسعه هزینه می کند
  22 روز و 9 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ کمبود تراشه جهانی منجر به بروز مشکل در صنایع مختلف شده است. با انتظار می رود تقاضا برای نیمه هادی ها در آینده قابل پیش بینی ادامه یابد ، TSMC اعلام کرده است که قصد دارد بیش از 100 میلیارد دلار در سه سال آینده در زمینه گسترش ظرفیت تولید و تحقیق و توسعه سرمایه گذاری کند.

  "این شرکت در بیانیه ای نوشت:" TSMC در حال ورود به دوره رشد بالاتری است زیرا انتظار می رود گرایش های چند ساله 5G و HPC تقاضای زیادی را برای فناوری های نیمه هادی ما ایجاد کند. "

  "علاوه بر این ، بیماری همه گیر COVID-19 همچنین دیجیتال سازی را از هر نظر تسریع می کند. به منظور مطابقت با تقاضا ، TSMC انتظار دارد طی سه سال آینده 100 میلیارد دلار سرمایه گذاری کند تا ظرفیت حمایت از تولید و تحقیق و توسعه پیشرفته را افزایش دهد. فناوری های نیمه هادی. TSMC با مشتریان ما در حال همکاری نزدیک است تا نیازهای آنها را به روشی پایدار برطرف کند. " = "https://techbord.com TSMC در طول سه سال آینده 100 میلیارد دلار صرف توسعه و تحقیق و توسعه كرده است " class = "b-lazy ">

  TheEdgeMarkets می نویسد كه TSMC از قبل برنامه ریزی كرده است تا در این سال بین 25 میلیارد - 28 میلیارد دلار برای تولید تراشه های جدید هزینه کنید ، این در حالی است که رشد سالانه شما در حدود 45٪ - 62٪ در مقایسه با 17.2 میلیارد دلار هزینه شده در سال 2020 است. T om 's Hardware خاطرنشان می کند که سال گذشته حدود 3.72 میلیارد دلار صرف تحقیق و توسعه ، تقریباً 8.2٪ از درآمد خود کرده است.

  مدیر اجرایی TSMC C.C. وی به مشتریان خود گفت كه كارخانه های این شركت "طی 12 ماه گذشته بیش از 100 درصد استفاده كرده اند" اما هنوز برای تأمین تقاضا كافی نیست.

  ، ماه گذشته شنیدیم که TSMC ظرفیت ویفر اضافی را حراج می کند - البته با حق بیمه. این کشور در کشور خود تایوان نیز با مشکل روبرو است ، جایی که خشکسالی منجر به محدودیت های بیشتری در مورد آب شده است که می تواند تولید را تحت تأثیر قرار دهد. صنعت سخت تلاش می کند تا وضعیت را حل کند. با توجه به افزایش GlobalFoundries در سال جاری به 1.5 میلیارد دلار ، به نظر می رسد در مسیر صحیحی قرار داریم. بیایید امیدوار باشیم که همه چیز زودتر و دیرتر به حالت عادی برگردد.

خبرهای دیگر از صنعتی