خبر

 • تک بورد - TSMC انتظار دارد در ماه های آینده کمبود تراشه صنعت خودرو کاهش یابد

  TSMC انتظار دارد در ماه های آینده کمبود تراشه صنعت خودرو کاهش یابد
  18 روز و 22 ساعت قبل

  شرکت تولید نیمه هادی تایوان (TSMC) در اوایل سال جاری میلادی موتور سرمایه گذاری خود را به منظور گسترش عملیات و تسریع در بروزرسانی ها در پاسخ به کمبود جهانی تراشه در حال توسعه ، خنثی کرد. بر اساس اظهارات انجام شده در طی تماس اخذ درآمد اخیر ، به نظر می رسد تزریق وجه نقد برای پرداخت بازده قبل از پایان سال شروع می شود.

  مدیر عامل TSMC CC Wei در تماس فوق الذکر گفت که شرکت وی در تلاش است تا تولید تراشه های مورد استفاده در وسایل نقلیه را با 60 درصد امسال نسبت به سال 2020 افزایش دهد. همچنین صحبت از ساخت TSMC بود وی افزود: تاسیسات جدیدی در ژاپن وجود دارد.

  متأسفانه ، صنعت نیمه هادی در كل احتمالاً تا سال 2022 شاهد كمبودها خواهد بود.https://techbord.com/picsbody/2107/4239-1.jpg "alt = " https://techbord.com TSMC انتظار دارد در ماه های آینده کمبود تراشه صنعت خودرو کاهش یابد ">

  صنعت خودرو به ویژه آسیب دیده است با کمبود تراشه مداوم ، تولیدکنندگانی مانند فورد ، چوی و جیپ مجبور به تولید سالانه هزاران خودرو هستند. اما همانطور که ماه گذشته اتومبیل و راننده برجسته کردند ، تا حدودی تقصیر خودشان برای لغو سفارشات در روزهای ابتدایی همه گیری Covid-19 است. مشتریان سایر صنایع از این ظرفیت آزاد شده استفاده کرده و ظرفیت تولید کمی را برای صنعت خودرو باقی می گذارند.

  TSMC ، بدون شک آواز خود را به بانک می رساند. این شرکت گفت که درآمد در سه ماهه دوم 20 درصد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل افزایش یافته است ، در حالی که سود خالص 11 درصد جهش داشته است.

خبرهای دیگر از صنعتی