خبر

 • تک بورد - TiMi متعلق به Tencent ، شرکت پشت Call of Duty: Mobile ، سال گذشته 10 میلیارد دلار درآمد کسب کرد

  TiMi متعلق به Tencent ، شرکت پشت Call of Duty: Mobile ، سال گذشته 10 میلیارد دلار درآمد کسب کرد
  21 روز و 14 ساعت قبل

  به نظر شما کدام شرکت "بزرگترین" توسعه دهنده جهان است؟ Rockstar North؟ هنرهای الکترونیکی؟ طبق گزارش جدید ، این استودیوی Tencent است که TiMi است ، شرکت پشت Call of Duty: Mobile و Honor of Kings. سال گذشته 10 میلیارد دلار درآمد باورنکردنی داشته است.

  غول چینی Tencent اخیراً 156.1 میلیارد یوان (23.79 میلیارد دلار) درآمد کلی از بازی های آنلاین برای سال 2020 گزارش کرده است ، اما این رقم برای استودیوهای فردی خود که مستقل از یکدیگر اداره می شوند ، شکست. به گفته رویترز ، با استناد به دو منبع "" با اطلاع مستقیم از موضوع ، "TiMi مسئول 40٪ از این پول است.

  TiMi ممکن است برای بسیاری از افراد نام ناآشنایی باشد ، اما بازی های آن شامل موارد زیر است: Call of Duty: Mobile که فقط در هفته اول 100 میلیون بارگیری را انجام داده و Honor of Kings. Honor of Kings که فقط در چین موجود است ، در ماه نوامبر سال 2020 به طور روزانه 100 میلیون کاربر به خود می بالد.

  TiMi با استفاده از درآمد کلان فراتر از بازی های موبایل و به بازار کنسول / رایانه شخصی می رسد. هفته گذشته ، در یک آگهی استخدام مشخص شد که این شرکت در حال ایجاد یک بازی جدید AAA شبیه جامعه مجازی از فیلم Ready Player One است. South China Morning Post می نویسد: همچنین در حال ساخت استودیویی در لس آنجلس با هدف "تولید محتوایی با مالکیت معنوی اصلی است که دارای جذابیت جهانی باشد".

  Tencent همچنین مالک تمام یا بخشی از Riot است. (League of Legends) ، Lightspeed & Quantum (PUBG: Mobile) ، Epic Games (Fortnite) ، Supercell (Clash of Clans) و Activision Blizzard (Call of Duty) و چندین فیلم دیگر. این شرکت با افزایش درآمد بازی های آنلاین خود ، در سه ماهه چهارم با 29٪ افزایش به 39.1 میلیارد یوان (5.95 میلیارد دلار) درآمد خود را افزایش داده است.

خبرهای دیگر از صنعتی