techbord.com TikTok پس از رد پیشنهاد مایکروسافت به دنبال همکاری با اوراکل است

چه اتفاقی افتاده؟ مایکروسافت تأیید کرده است که فعالیتهای TikTok در ایالات متحده را بدست نخواهد آورد. بر اساس گزارش ها ، مالک ByteDance کد منبع برنامه اشتراک ویدیوی خود را به هیچ یک از شرکت های آمریکایی نمی فروشد اما در عوض به دنبال همکاری با اوراکل به امید برآورده ساختن خواسته های دولت ترامپ است.

با وجود محبوبیت گسترده ، TikTok مدت زیادی است که به دلیل ادعای مسایل حریم خصوصی مورد توجه قرار گرفته است. این توسط بسیاری از آژانس های دولتی ایالات متحده و مبارزات سیاسی ممنوع شده است ، در حالی که توسط برخی از صنعت فن آوری مورد توهین قرار گرفته است.

در ماه اوت ، دونالد ترامپ یک جفت دستورالعمل اجرایی را منع کرد که هرگونه معامله ایالات متحده با ByteDance را ممنوع می کند ، ترک آن را با گزینه کمی اما فروش عملیات TikTok در ایالات متحده. مایکروسافت ، احتمالاً از طریق مشارکت با Walmart ، در این مسابقه مورد علاقه قرار گرفته بود ، اما شرکت ردموندی از این کار عقب افتاده است.

"ByteDance امروز به ما اطلاع دهید که آنها نمی توانند عملیات TikTok در ایالات متحده را به مایکروسافت بفروشند. ما اطمینان داریم که پیشنهاد ما ضمن محافظت از منافع امنیت ملی برای کاربران TikTok خوب بوده است. "مایکروسافت گفت.

" برای این کار ، ما تغییرات قابل توجهی ایجاد می کردیم تا اطمینان حاصل کنیم که این سرویس بالاترین استانداردهای امنیتی را دارد. ، حریم خصوصی ، ایمنی آنلاین و مبارزه با اطلاعات نادرست ، و ما این اصول را در بیانیه ماه اوت خود روشن کردیم. ما مشتاقانه منتظریم ببینیم که خدمات در این مناطق مهم چگونه تکامل می یابد. "

به گفته واشنگتن پست و رویترز ، ByteDance اکنون در حال پیگیری مشارکت با Oracle است - شرکت دیگری که برای خرید TikTok رقابت می کرد. جزئیات هرگونه مشارکت احتمالی مشخص نیست ، اما عدم تحویل کد منبع باعث دلجویی از دولت چین می شود ، که بنا بر گزارش ها ترجیح می دهد TikTok در آمریکا ممنوع باشد تا اینکه به یک شرکت آمریکایی فروخته شود ، ضمن اینکه خواسته های دولت ترامپ را برآورده می کند.

https://techbord.com TikTok پس از رد پیشنهاد مایکروسافت به دنبال مشارکت با اوراکل است

آیا تحسین لری الیسون از ترامپ به نقشه TikTok کمک خواهد کرد؟

بر اساس منابع ، این معامله همچنین می تواند برخی از بزرگترین حامیان ByteDance را با سود سهام در عملیات TikTok در ایالات متحده بدست آورد.

< این طرح همه به این بستگی دارد که آیا ترامپ این طرح را اجرا کند. یک مزیت که اوراکل ممکن است داشته باشد رئیس آن ، لری الیسون است که یکی از معدود نام های بزرگ فناوری بود که به طور علنی از رئیس جمهور حمایت می کرد.

TikTok برای اعتراض به ممنوعیت ترامپ ، که از نوامبر اعمال می شود ، به دادگاه می رود. 12 به دنبال یک پسوند. جلسه دادرسی قرار است فردا برگزار شود. این شرکت همچنین از دولت به دلیل این سفارش شکایت کرده است.

اعتبار تصویر مرکز: drserg

TikTok پس از رد پیشنهاد مایکروسافت به دنبال همکاری با اوراکل است
industry/tiktok-پس-از-رد-پیشنهاد-مایکروسافت-به-دنبال-همکاری-با.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com یکی از بهترین تیم های Skyrim در حال کار بر روی یک بازی مستقل است
techbord.com جعبه گشایی نسخه اصلی Nintendo Game Boy طبق برنامه پیش نمی رود
techbord.com PS5 در سال 2020 تقریبا دو برابر XBSX واحد فروخت
techbord.com 870 Evo سامسونگ پتانسیل SSD های SATA را به حداکثر می رساند
techbord.com VLC برای macOS با پشتیبانی بومی M1 به روز شد
techbord.com کوالکام اسنپدراگون 870 ، نسخه سریعتر از پرچمدار سال گذشته را معرفی می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.