خبر

 • تک بورد - Tidal یک ردیف پخش رایگان راه اندازی می کند، پیشنهادات HiFi را به دو قسمت تقسیم می کند

  Tidal یک ردیف پخش رایگان راه اندازی می کند، پیشنهادات HiFi را به دو قسمت تقسیم می کند
  21 روز و 16 ساعت قبل

  برداشت سردبیر: سرویس پخش موسیقی مبتنی بر اشتراک Tidal، پیشنهادات عضویت خود را اصلاح کرده است، یک ردیف رایگان اضافه کرده و کاتالوگ HiFi خود را به دو قسمت تقسیم کرده است. برای اکثر افراد، سطح استاندارد HiFi باید از نظر کیفیت کافی باشد. اگر سیستم صوتی ندارید که بتواند ظرافت‌هایی را که لایه پلاس می‌تواند ارائه دهد، به شما منتقل کند، واقعاً هیچ معنایی برای پرداخت هزینه اضافی برای آن وجود ندارد.

  سطح رایگان جدید Tidal که از امروز برای شنوندگان در ایالات متحده در دسترس است، به کل کاتالوگ این شرکت شامل بیش از 80 میلیون آهنگ و لیست پخش "با وقفه های محدود" امکان دسترسی را می دهد. کیفیت پخش به 160 کیلوبیت در ثانیه محدود شده است، با این حال، که Tidal می گوید که مصالحه خوبی بین استفاده از داده و صحت صدا است.

  برای کسانی که علاقه مند به محتوای با کیفیت بالاتر هستند، Tidal متعلق به Square اکنون دو سطح پولی را ارائه می دهد. سطح HiFi، با قیمت 9.99 دلار در ماه، آهنگ ها را با استفاده از فرمت بدون افت FLAC و حداکثر سرعت 1411 کیلوبیت در ثانیه ارائه می دهد. این سطح به طور کامل تبلیغات را از بین می برد و امکان گوش دادن آفلاین را با پرش های نامحدود فراهم می کند.

  https://techbord.com Tidal یک ردیف پخش رایگان راه اندازی می کند، پیشنهادات HiFi را به دو تقسیم می کند

  در همین حال، سطح HiFi Plus، 19.99 دلار در ماه در ازای دسترسی به صدای Master Quality، Dolby Atmos، Sony 360 Reality Audio و HiFi با حداکثر سرعت 9216 کیلوبیت بر ثانیه.

  هر سه سطح به یک کتابخانه آهنگ دسترسی دارند و Tidal گفت که قصد دارد در آینده سطح رایگان را به بازارهای دیگر گسترش دهد. یک دوره آزمایشی رایگان 30 روزه با برنامه های پولی همراه است، بنابراین می توانید قبل از انجام تعهدات مالی، آنها را به مدت یک ماه امتحان کنید. همچنین یک ویژگی وارد کردن برای کمک به انتقال لیست های پخش شما از سرویس های دیگر به Tidal وجود دارد.

  اعتبار تصویر Pixabay

خبرهای دیگر از صنعتی