خبر

 • تک بورد - Terra 360 ABB می تواند EV شما را در کمتر از 15 دقیقه شارژ کند

  Terra 360 ABB می تواند EV شما را در کمتر از 15 دقیقه شارژ کند
  22 روز و 6 ساعت قبل

  اگر صاحب یک خودروی برقی هستید ، مطمئناً می دانید که شارژ خودرو چقدر ناراحت کننده است. پر کردن مخزن یک خودرو بنزینی به ندرت بیش از پنج دقیقه طول می کشد ، اما برای شارژ کامل یک EV ، بسته به شارژر مورد استفاده شما ، به راحتی تا یک ساعت طول می کشد.

  با توجه به اینکه تسلا قصد دارد سوپرشارژرهای خود را به روی خودروهای برقی از سایر تولیدکنندگان باز کند ، برای شارژ کامل خودروهای خود مجبور نخواهند ماند. گفته می شود که آخرین نسخه تسلا از سوپرشارژر خودرویی با مسافت 200 مایل در حدود 15 دقیقه شارژ می کند که باید زمان انتظار را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

  با این حال ، شارژر ماژولار جدید Terra 360 ABB در سطح کاملاً جدیدی است با حداکثر توان 360 کیلو وات ، می تواند حدود 310 مایل برد را در همان 15 دقیقه به چهار خودرو به طور همزمان برساند. شما قادر خواهید بود این ایستگاه ها را در ایستگاه های سوخت رسانی ، فروشگاه های رفاهی ، مکان های خرده فروشی و مناطق مدیریت ناوگان پیدا کنید.

  سیستم روشنایی ایستگاه Terra 360 به شما نحوه شارژ EV خود را اطلاع می دهد ، وضعیت شارژ (SoC) باتری و مدت زمان لازم برای تکمیل "یک جلسه بهینه شارژ " را به شما نشان می دهد. ایستگاه شارژ با صندلی چرخدار قابل دسترسی است و از سیستم مدیریت کابل ارگونومیک برای سهولت استفاده استفاده می کند.

  "در حالی که دولت های سراسر جهان سیاست عمومی خود را برای حمایت از خودروهای برقی و شبکه های شارژ برای مقابله با تغییرات آب و هوایی می نویسند ، تقاضا برای زیرساخت های شارژ EV ، به ویژه ایستگاه های شارژ سریع ، راحت و آسان برای کار بیشتر از همیشه است. ، "فرانک موئلون ، رئیس بخش تحرک الکترونیکی ABB " اظهار داشت. "Terra 360 ، با گزینه های شارژ متناسب با نیازهای گوناگون ، کلید برآوردن این تقاضا و تسریع پذیرش تحرک الکترونیکی در سطح جهانی است. "

  ایستگاه های شارژ Terra 360 را می توان با مارک های مختلف سفارشی کرد. ، نوارهای LED رنگی و نمایشگرهای تبلیغاتی 27 اینچی یکپارچه. انتظار می رود شارژرهای ABB Terra 360 در پایان سال 2021 در اروپا و 2022 در ایالات متحده ، آمریکای لاتین و آسیا و اقیانوسیه در دسترس باشد.

خبرهای دیگر از صنعتی