خبر

 • تک بورد - Tencent در حال مذاکره برای سهام بیشتر در یوبی سافت است

  Tencent در حال مذاکره برای سهام بیشتر در یوبی سافت است


  8 روز و 18 ساعت قبل

  گزارش‌های اخیر نشان می‌دهد که Tencent می‌خواهد به بزرگترین سهامدار یوبی‌سافت تبدیل شود و یک معامله تهاجمی برای خرید سهام از سهامداران عمومی و خانواده Guillemot انجام دهد. Tencent احتمالاً به دنبال درآمد بیشتری از بازی های بین المللی است زیرا هر دو شرکت اخیراً دچار آشفتگی شده اند.

  منابع به رویترز گفته‌اند که مدیران ارشد Tencent در ماه می با خانواده Guillemot بنیانگذار Ubisoft ملاقات کردند تا درباره خرید سهام اضافی در شرکت صحبت کنند. Tencent در سال 2018 پنج درصد از Ubisoft را خریداری کرد. مشخص نیست Tencent چقدر بیشتر می خواهد، اما هدف آن تبدیل شدن به بزرگترین سهامدار Ubisoft است.

  جزئیات معامله. هنوز نهایی نشده اند، اما Tencent در حال ارائه یک پیشنهاد تهاجمی با قیمت بالاتر است. قیمت سهام یوبی سافت در سه ماه گذشته 44 یورو به ازای هر سهم بود، اما تنسنت 100 یورو را عرضه می کند. سقف تاریخی یوبی سافت در سال 2018 108 بود. خانواده Guillemot مالک 15 درصد یوبی سافت هستند در حالی که سهامداران عمومی حدود 80 درصد را در اختیار دارند. Tencent می خواهد سهام هر دو گروه را بخرد.

  مالکیت بیشتر یوبی‌سافت می‌تواند راهی برای Tencent برای افزایش سهم خود در بازی از طریق جریان‌های درآمد بین‌المللی باشد. این شرکت اخیراً از فشارهای نظارتی در بازار داخلی چین خود رنج برده است.

  آگوست گذشته، چین محدودیت‌های بازی را برای افراد زیر 18 سال تشدید کرد و آنها را به چند ساعت بازی در هفته محدود کرد. این امید وجود داشت که چین پس از یک سال این محدودیت‌ها را کاهش دهد، اما Tencent فاش کرد که هیچ نشانه‌ای از این اتفاق نمی‌بیند.

  این شرکت همچنین مجبور شد به دلیل اقدامات دولت، جاه‌طلبی‌های NFT خود را در چین تعطیل کند. قوانین سختگیرانه در آن بخش تابستان گذشته چین مجوزهای کسب درآمد از بازی های جدید را مسدود کرد. در آوریل دوباره شروع به تأیید بازی‌ها کرد، اما هیچ کدام از Tencent.


  تگ ها:

  tencent , مذاکره , سهام , بیشتر , یوبی , سافت


  v 12
خبرهای دیگر از صنعتی