خبر

 • تک بورد - T-Mobile از زمان ادغام Sprint 5000 کارمند خود را کاهش داده است

  T-Mobile از زمان ادغام Sprint 5000 کارمند خود را کاهش داده است
  4 روز و 9 ساعت قبل

  چرا مهم است: ادغام شرکت های غول پیکر معمولاً منجر به از دست دادن شغل می شود. ادغام T-Mobile با Sprint با 26 میلیارد دلار یکی از بزرگترین ها بود ، اما اولی قول داده بود که مشاغل جدیدی ایجاد می کند و آنها را از بین نمی برد. بر اساس گزارش اخیر ، با این حال ، این شرکت تازه ترکیب شده اکنون تعداد افراد بیشتری نسبت به قبل از ادغام در آن کار می کند.

  وال استریت ژورنال فاش کرده است که T-Mobile در پایان سال 2020 دارای 75000 کارگر معادل تمام وقت و نیمه وقت بود که حدود 5000 نفر کمتر از زمانی بود که ادغام با Sprint نهایی شد. این ارقام باعث می شود که وعده قبلی آن کمی توخالی به نظر برسد: "این ادغام مربوط به ایجاد مشاغل جدید با کیفیت بالا و پردرآمد است و T-Mobile جدید از روز اول و هر روز پس از آن مثبت خواهد بود ، "مدیر عامل سابق جان لگره در سال 2019 گفت. " این فقط یک وعده نیست. این فقط یک تعهد نیست. این یک واقعیت است. "

  T-Mobile اخیراً تصمیم گرفت کانال تلویزیونی TVision را که در ماه نوامبر آغاز به کار کرد ، تعطیل کرد و به کارمندانی که هنوز می خواهند در صنعت تلویزیون کار کنند گفت که باید به جای دیگری مراجعه کنند. در حالی که بیماری همه گیر عامل بسیاری از از دست دادن شغل ها در سراسر جهان بوده است ، اما مدیران بی سیم به ژورنال گفتند که کاهش کارکنان همیشه بخشی از این طرح است. Covid-19 فقط روند کار را سرعت بخشید.

  John Legere

  مدیر عامل فعلی T-Mobile ، مایک سیورت ، گفت: این شرکت 6000 موقعیت شغلی باز دارد که قصد دارد با بهبود اقتصاد ، موقعیت های شغلی خود را پر کند. T-Mobile همچنین قول داد كه 11000 شغل دیگر را تا سال 2024 اضافه كند. اما با توجه به كاهش تعداد كارمندان ، آسان است كه با دوز زیادی از بدبینی به این ادعاها نگاه كنیم.

  در گزارش آمده است كه تعداد افرادی که در بخش ارتباطات از راه دور استخدام شده اند ، از اوج 1.5 میلیون نفر در سال 2001 به 690 هزار نفر امروز سقوط کرده اند و بسیاری از مشاغل آن به خارج از کشور سپرده شده است. اما شایان ذکر است که پیمانکاران خارجی در ارقام وزارت کار ایالات متحده قرار ندارند.

  شخصی که از این ادغام خوشحال شد ، لگره است. مدیرعامل سابق در روز تکمیل یک بسته اخراج 136 میلیون دلاری ترک کرد.

  اعتبار تصویر: m_sovinskii

خبرهای دیگر از صنعتی