techbord.com Square 50 میلیون دلار در بیت کوین سرمایه گذاری می کند

شرکت خدمات مالی آمریکایی Square روز پنجشنبه اعلام کرد که تقریباً 50 میلیون دلار یا تقریباً یک درصد از کل دارایی خود را برای خرید 4709 بیت کوین هزینه کرده است. این شرکت اظهار داشت كه معتقد است ارز رمزنگاری شده "ابزاری برای توانمندسازی اقتصادی" است كه می تواند به جهان كمك كند تا در مقیاس جهانی در امور مالی مشاركت داشته باشد و مطابق با مأموریت خود باشد.

میدان با سابقه ارز رمزپایه محبوب کمی تاریخچه دارد. در ژانویه 2018 ، این شرکت تجارت Bitcoin را به سرویس پرداخت تلفن همراه خود Cash App اضافه كرد. در ماه فوریه گذشته ، این شرکت گفت که نیمی از درآمد سه ماهه برنامه Cash اکنون از معاملات بیت کوین تأمین می شود.

جک دورسی و شرکت در ماه سپتامبر کنسرسیوم ارز رمزنگاری شده ، اتحادیه اختراعات ثبت اختراع Cryptocurrency (COPA) را راه اندازی کردند که وظیفه آن این بود تقویت نوآوری با کمک به افراد و شرکت ها در ایجاد یک مجموعه مشترک از مالکیت معنوی مربوط به رمزنگاری برای دفاع در برابر ترول های ثبت اختراع.

https://techbord.com Square 50 میلیون دلار در بیت کوین سرمایه گذاری می کند

ارزش بیت کوین در روز حدود 2.5 درصد افزایش می یابد ، احتمالاً نتیجه مستقیم سرمایه گذاری Square. از زمان نوشتن ، یک بیت کوین با 10،985.44 دلار معامله می شود که نسبت به قیمت بسته شدن 7،174.74 دلار در تاریخ 1 ژانویه 2020 بیشتر است.

آمریتا اهوجا ، مدیر ارشد مالی Square ، گفت که آنها معتقدند بیت کوین توانایی بالاتری دارد. ارز همه جا در آینده. قوه قضائیه افزود: "همزمان با رشد فرزندخواندگی ، ما قصد داریم یاد بگیریم و به روشی منظم مشاركت كنیم."> در همین حال ، ارزش سهام Square حدود دو درصد در روز با 183.60 دلار از زمان نوشتن ، در ابتدای سال فقط 63.83 دلار افزایش داشت.

اعتبار تصویر: Jaruwan Jaiyangyuen ، Tada Images

Square 50 میلیون دلار در بیت کوین سرمایه گذاری می کند
industry/square-50-میلیون-دلار-در-بیت-کوین-سرمایه-گذاری-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com شخصی تراشه M1 اپل را درون iMac قرار داده است
techbord.com تلویزیون اپل با
techbord.com نتفلیکس سریع خنده ها را که یک خوراک کمدی به سبک TikTok برای مشترکان است ، راه اندازی می کند
techbord.com Bethesda یک درگاه DoR 3 PlayStation VR برای عرضه در تاریخ 29 مارس آماده کرده است
techbord.com Google قول داده است که سابقه مرور شما را به تبلیغ دهندگان متوقف کند
techbord.com اولین گردشگر قمری SpaceX در حال پذیرش برنامه های خدمه است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.