خبر

 • تک بورد - Square در حال ساخت کیف پول سخت افزاری برای بیت کوین است

  Square در حال ساخت کیف پول سخت افزاری برای بیت کوین است
  24 روز و 22 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: Square ، شرکت خدمات مالی آمریکایی به رهبری جک دورسی ، در حال ساخت کیف پول سخت افزاری برای بیت کوین است. با این حال ، بر اساس زبان استفاده شده و پیام ابلاغ شده ، به نظر می رسد که این پروژه در مراحل اولیه خود است ، به این معنی که ممکن است مدتی قبل از تحقق محصول نهایی مصرف کننده طول بکشد.

  این ایده توسط Dorsey در اوایل ماه ژوئن در توییتر مطرح شد و این هفته در همان سیستم عامل تأیید شد. به طور خاص ، رئیس سخت افزار توییتر ، جسی Dorogusker ، در توییت اخیر خود گفت که آنها واقعاً تصمیم گرفته اند یک کیف پول و سرویس سخت افزاری بسازند "تا جریان اصلی نگهداری بیت کوین را".

  ما تصمیم به ساخت داریم کیف پول و خدمات سخت افزاری برای ایجاد جریان اصلی در اختیار بیت کوین. ما به پرسش و پاسخ به سوالهای آزاد ادامه خواهیم داد. پاسخ این انجمن به موضوع ما در مورد این پروژه عالی بوده است - تشویق کننده ، سخاوتمندانه ، مشارکت پذیر و الهام بخش. https://t.co/CHf9hAmKnn

  - جسی Dorogusker (JesseDorogusker) 8 جولای 2021

  از طریق یک سری توییت های اضافی ، Dorogusker گفت که آنها هنوز هم بسیاری از س questionsالات و مشکلات را دارند کار را انجام دهید ، اضافه کنید که آنها با جهت محصول شروع می شوند: ابتدا بیت کوین ، توزیع جهانی ، چندرسمی برای دستیابی به "خودباوری از خود" و اولویت بندی استفاده از تلفن همراه.

  مرحله بعدی روند ، Dorogusker اضافه شده ، برای جمع آوری یک تیم کوچک و چند کاره است که توسط Max Guise هدایت خواهد شد.

  Square ، و به طور خاص جک دورسی ، مدتی است که به Bitcoin علاقه مند هستند. اکتبر گذشته ، Square 50 میلیون دلار برای خرید 4709 بیت کوین سرمایه گذاری کرد. با ارزش امروز ، این سرمایه گذاری اکنون 157 میلیون دلار در شمال ارزش دارد. و درست قبل از آن ، این شرکت کنسرسیومی رمزنگاری ایجاد کرد تا به شما کمک کند تا از ترول های ثبت اختراع جلوگیری کند.

  اعتبار تصویر Lukas Gojda

خبرهای دیگر از صنعتی