خبر

 • تک بورد - Spotify Podz را برای کمک به مدرن سازی کشف پادکست خریداری می کند

  Spotify Podz را برای کمک به مدرن سازی کشف پادکست خریداری می کند
  7 روز و 10 ساعت قبل

  Podz از فناوری یادگیری ماشین برای تولید کلیپ های کوتاه پادکست برای اهداف پیش نمایش استفاده می کند. اسپاتیفای معتقد است که این فناوری بهمراه کتابخانه گسترده پادکستها ، تخصص در کشف موسیقی و ابزارهای موجود کشف ، کاربران را در یافتن محتوایی که می خواهند گوش دهند آسانتر می کند و همزمان به سازندگان کمک می کند تا طرفداران خود را بسازند.

  Spotify با خرید اخیر Podz به سرمایه گذاری خود در پادکست ها ادامه می دهد.

  Spotify در اعلام این خرید ، Podz را به عنوان یک تیم کوچک از کارآفرینان ، مهندسان و طراحان با استعداد توصیف کرد. . در واقع ، این استارت آپ برای کمک به حل مسئله کشف پادکست تاسیس شد. مدیر عامل شرکت Doug Imbruce در ماه فوریه به TechCrunch گفت كه پادكست ها شتاب زیادی پیدا كرده اند اما آنها هنوز رفتار متقاطعی را كه صوتی بخشی از زندگی روزمره باشد ، ندیده اند.

  "ما فکر می کنیم این به دلیل تجربه کشف است و مصرف پادکست باستانی است. به معنای واقعی کلمه به نظر می رسد که در سال 1997 در حال وبگردی هستید. "Imbruce اضافه کرد. برای کمک به مدرن سازی کشف پادکست ">

  شرایط مالی خرید به اشتراک گذاشته نشد.

  Spotify شروع کار خود را به پادکست ها از سال 2015 آغاز کرد. از آن زمان ، متخصص صوتی پمپاژ می کند از طریق خریدهای مختلف ، ایجاد ابزارهای جدید و البته سرمایه گذاری مستقیم در محتوا ، پول به بخش تقسیم می شود.

  Spotify گفت که هدف آن ادغام فناوری Podz در تجربه سیستم عامل موجود است و شنوندگان باید شروع به دیدن عناصر کنند کار تا پایان سال 2021.

  اعتبار تصویر Maquette.pro ، microstock3D

خبرهای دیگر از صنعتی