خبر

 • تک بورد - Spotify HiFi پس از گذشت نزدیک به پنج سال هنوز تاریخ راه اندازی ندارد

  Spotify HiFi پس از گذشت نزدیک به پنج سال هنوز تاریخ راه اندازی ندارد


  13 روز و 11 ساعت قبل

  Spotify برای نیم دهه بیشتر در حال آماده سازی یک فرمت صوتی بدون ضرر بوده است، اما به نوعی غول پخش موسیقی هنوز یک جدول زمانی مشخص برای زمانی که سطح کیفیت بالاتر در دسترس خواهد بود، ندارد.

  در فوریه گذشته در جریان رویداد Stream On، این شرکت اعلام کرد که Spotify HiFi در اواخر سال عرضه می‌شود و آهنگ‌های با کیفیت CD را به عنوان یک گزینه برای مشترکین Premium ارائه می‌کند. جزئیات قیمت و در دسترس بودن بازار وجود نداشت، اما مشخص شد که این جزئیات واقعاً مهم نبودند زیرا این سرویس هرگز راه اندازی نشد.

  در پاسخ به بحث جامعه در مورد این موضوع، یکی از مدیران Spotify اخیراً گفت که آنها هیجان زده هستند. برای ارائه یک تجربه Spotify HiFi به کاربران ممتاز در آینده، اما هنوز جزئیات زمان بندی برای به اشتراک گذاشتن را ندارید. این مد قول داده بود که Spotify در زمان مناسب اطلاعات بیشتری را به اشتراک بگذارد.

  این احتمال وجود دارد که Spotify برای تجدید نظر در استراتژی خود با HiFi زمان بیشتری صرف کند. Apple Music صدای فضایی و صدای بدون اتلاف را بدون هزینه اضافی ارائه می دهد و بالاترین سطح آمازون بدون هزینه اضافی در دسترس مشترکین Amazon Music Unlimited است. شاید Spotify در تلاش است تصمیم بگیرد که آیا باید برای HiFi هزینه اضافی دریافت کند یا آن را در بسته Premium موجود خود قرار دهد.

  ارائه‌دهنده استریم سوئدی در آخرین به‌روزرسانی سه ماهه خود در اکتبر گفت که مجموع کاربران فعال ماهانه اکنون در 381 میلیون که از این تعداد 172 میلیون مشترک پرداختی هستند. انتظار می رود نتایج سه ماهه چهارم پس از بسته شدن بازار در 2 فوریه 2022 به اشتراک گذاشته شود.

  اعتبار تصویر: Alexander Shatov


  تگ ها:

  spotify , hifi , گذشت , نزدیک , هنوز , تاریخ , اندازی , ندارد


  v 6
خبرهای دیگر از صنعتی