خبر

 • تک بورد - Spotify 25 میلیون کاربر بیشتر اضافه می کند ، اما به دلیل همه گیری چشم انداز همچنان نامشخص است

  Spotify 25 میلیون کاربر بیشتر اضافه می کند ، اما به دلیل همه گیری چشم انداز همچنان نامشخص است
  21 روز و 1 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ Spotify در آخرین گزارش درآمد خود رشد چشمگیر کاربران را برای سه ماهه چهارم سال 2020 تحقق بخشیده است اما عدم اطمینان مداوم در مورد شیوع بیماری باعث شده سرمایه گذاران از چشم انداز نرم شرکت برای Q1 خسته شوند. در نتیجه ، ارزش سهام سهام Stockify در معاملات صبح زود کاهش می یابد.

  Spotify روز چهارشنبه گزارش داد رشد مشترکان در سه ماهه چهارم سال 2020 که انتظارات وال استریت را پشت سر گذاشته است.

  برای دوره سه ماهه منتهی به 31 دسامبر 2020 ، Spotify 25 میلیون کاربر فعال ماهانه اضافه کرد مجموع آن به 345 میلیون نفر رسیده است - هشت درصد متوالی و 27 درصد نسبت به سال گذشته. در مورد مشترکان حق بیمه (پرداخت کننده) ، Spotify در سه ماهه گذشته 11 میلیون نفر را به 155 میلیون نفر اضافه کرد این برای افزایش 24 درصدی در مقایسه با مدت مشابه یک سال قبل خوب است.

  Spotify "تسریع کاربرانی که با محتوای پادکست درگیر هستند" در طول سه ماهه را یکی از دلایل عملکرد قوی آن عنوان کرد.

  https://techbord.com Spotify 25 میلیون کاربر بیشتر اضافه می کند ، اما به دلیل همه گیری چشم انداز همچنان نامشخص است

  اگر به یاد بیاورید ، Spotify در اواسط سال 2020 با جو روگان قرارداد بست تا پادکست خود ، The Jo Rogan Experience را به عنوان بخشی از معامله ای که ارزش آن بیش از 100 میلیون دلار است ، به سیستم عامل انتقال دهد. در ماه دسامبر ، این نمایش انحصاری Spotify شد و در پایان سال ، پادکست شماره یک Spotify در 17 بازار بود.

  با نگاه به جلو ، Spotify گفت در مقایسه با "افزایش عدم اطمینان پیش بینی" روبرو است به سالهای گذشته به دلیل همه گیری و تأثیر مداوم آن بر رشد کاربر ، مشترک و درآمد. گفته می شود ، این شرکت پیش بینی می کند کل کاربران فعال ماهانه Q1 بین 354 تا 364 میلیون نفر باشد. در همین حال ، پیش بینی می شود که کل مشترکین حق بیمه بین 155 تا 158 میلیون نفر باشند.

  حسن نیت ارائه می دهد Maquette.pro Masthead.

خبرهای دیگر از صنعتی