خبر

 • تک بورد - Spotify قیمت ها را در انگلیس و اروپا افزایش می دهد زیرا مدیر عامل برای خرید تیم فوتبال چانه می زند

  Spotify قیمت ها را در انگلیس و اروپا افزایش می دهد زیرا مدیر عامل برای خرید تیم فوتبال چانه می زند
  8 روز و 15 ساعت قبل

  Spotify قیمت اشتراک Premium خود را در انگلستان و اروپا افزایش می دهد. کاربران در حال افزایش 1-2 پوند در انگلیس و افزایش 1-3 یورویی در اتحادیه اروپا هستند. این تغییر نرخ از 30 آوریل برای مشترکین جدید اعمال می شود. اعضای فعلی Premium تا چرخه صورتحساب ژوئن پرداخت بیشتری را شروع نمی کنند.

  برخی از کاربران در توییتر از افزایش قیمت ناراحت بودند ، اما نباید تعجب آور بود. ماه گذشته دیجیتال موزیک نیوز گزارش داد که اسپاتیفای افزایش آب در انگلیس را با یک نظرسنجی نشان داد که نرخ 15 تا 33 درصد بیشتر از اشتراک های فعلی است. با این حال ، بسیاری از اپتیک بیشتر از افزایش ناراحت هستند.

  ESPN گزارش می دهد که مالک و مدیر عامل Spotify ، Daniel Ek در حال مذاکره برای خرید باشگاه فوتبال آرسنال در لندن شمالی است. Forbes ارزش تیم را از آوریل 2021 2.8 میلیارد دلار اعلام کرده است.

  زمان بسیار جالبی برای اعلام افزایش قیمت خانوادهSpotify بلافاصله پس از اینکه مدیرعامل شما فقط سرمایه گذاری برای خرید آرسنال را اعلام کرد. حتماً جایی را فراموش کرده اید که این افزایش به هنرمندان بیشتر کمک می کند؟

  - Rayne (RayneBradley) 26 آوریل 2021

  Spotify اعلام کرد که افزایش قیمت در انگلیس و اروپا pic.twitter.com/464j6PVjJ3

  - اخبار فناوری CK (CKsTechNews) 26 آوریل 2021

  این افزایش نرخ برای همه برنامه های حق بیمه به شرح زیر اعمال می شود:

  دانشجو - 5.99 پوند (افزایش £ 1) فردی - 10.99 پوند (1 پوند افزایش) ) Duo - 13.99 پوند (افزایش 1 پوند) خانواده - 16.99 پوند (افزایش 2 پوندی)

  افزایش برای اتحادیه اروپا مشابه است ، به جز در برخی مناطق که برنامه خانواده از 14.99 یورو به 17.99 یورو می رسد.

  همین امروز بعد از ظهر Spotify من را رها کرد. قیمت تا 17 پوند در ماه.

خبرهای دیگر از صنعتی