techbord.com Salesforce Slack را با هزینه عظیم 27.7 میلیارد دلار خریداری کرد

چه اتفاقی افتاده؟ Salesforce در بزرگترین خرید خود تاکنون ، برنامه ارتباطات و همکاری شرکت Slack را به ارزش 27.7 میلیارد دلار خریداری کرده است. گفته می شود که این معامله باعث تقویت پیشنهادات Salesforce در فضای نرم افزار تجاری می شود که در مقابل فرهنگ کار از راه دور تحت کنترل همه گیر و به منظور بهبود تجربه مشتریان موجود Salesforce که قرار است به شدت گسترش یابد. قادر است از ادغام عمیق اجتماعی اسلاک با

Salesforce Slack را در یک معامله مهم برای هر دو شرکت برگزیده است ، ترکیبی که مدیر عامل Salesforce ، مارک بنیوف آن را "مسابقه ساخته شده در بهشت" عنوان کرده است. اگرچه این پیشرفت به غول CRM کمک می کند تا ردپای شرکت خود را در برابر رقبا گسترش دهد. مانند اوراکل و مایکروسافت ، زمان آن برای Slack بسیار مهم ارزیابی شده است ، که با رقابت شدید برنامه های ارتباطی تجاری ، از جمله Zoom و Microsoft Teams روبرو شده است.

با وجود افزایش مداوم کاربران فعال روزانه ، Slack این شرکت از سال IPO سال گذشته با 40 درصد از ارزش خود از دست داده است و از سال 2020 به بعد از نظر مالی از دست می دهد. این شرکت در این سال همه گیر دو ضرر سه ماهه ارسال کرده است که باعث شده برنامه های کار از راه دور برای اکثر مشاغل ضروری باشد ، در نتیجه رشد گسترده کاربران و درآمد برای این بخش. / p>

بر اساس این توافق نامه جدید ، مدیر عامل شرکت Slack ، Steward Bu tterfield ، همچنان به خدمت در موقعیت فعلی خود ادامه خواهد داد زیرا شرکت تاسیس شده وی به عنوان یک واحد عملیاتی Salesforce ساخته شده است. او بر ادغام عمیق تر این ابزار با مجموعه خدمات CRM غول CRM نظارت خواهد کرد ، جایی که همچنین "به رابط جدید Salesforce مشتری 360 تبدیل خواهد شد."

باترفیلد این امکان را "استراتژیک ترین ترکیب در تاریخ نرم افزار" گذاشته است که به Salesforce اجازه می دهد خود را در برابر رقبای ابری مانند اوراکل و مایکروسافت بهتر قرار دهد. گفته می شود که وی در سال 2016 علاقه مند به خرید اسلک به مبلغ 8 میلیارد دلار بود (کمتر از یک سوم این معامله) اما در عوض تصمیم گرفت برای مجموعه تجاری Office 365 خود روی تیم ها تمرکز کند.

Salesforce Slack را با هزینه عظیم 27.7 میلیارد دلار خریداری کرد
industry/salesforce-slack-را-با-هزینه-عظیم-27-7-میلیارد-دلار.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com هنری کاویل فرمانده شپارد است؟ پست اینستاگرام به پروژه مخفی Mass Effect اشاره دارد
techbord.com پاره شدن صفحه یا تأخیر ورودی؟ به Vsync یا نه به Vsync؟
techbord.com انویدیا می گوید 100 تا 300 میلیون دلار از درآمد Q4 از استخراج کنندگان رمزنگاری حاصل شده است
techbord.com آزمایشگاه پیشرانش جت (JPL) تخم مرغ عید پاک را در چتر نجات مریخ نورد ناسا پایداری پنهان کرد
techbord.com سونی قصد دارد موارد انحصاری PlayStation بیشتری را از جمله Days Gone به کامپیوتر وارد کند
techbord.com ثبت اختراع EA روش دور زدن زمان بارگیری و نصب بازی را مشخص می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.