خبر

 • تک بورد - Roku محتوای Quibi را به دست می آورد و آن را به کانال Roku اضافه می کند

  Roku محتوای Quibi را به دست می آورد و آن را به کانال Roku اضافه می کند
  4 روز و 15 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ Quibi ، پلت فرم پخش ویدئوی کوتاه مدت جفری کاتزنبرگ و مگ ویتمن ، از طریق Roku ادامه خواهد یافت ... یا حداقل ، کتابخانه محتوای آن ادامه خواهد یافت. Roku گفت که مشغول آماده سازی کانال Roku برای محتوای جدید است و جزئیات بیشتری را در نزدیکی راه اندازی به اشتراک می گذارد.

  این متخصص رسانه پخش روز جمعه گفت که در تلاش است تا اواخر امسال بیش از 75 نمایش و صدها ساعت برنامه از Quibi به کانال Roku اضافه کند. محتوای ذکر شده با نام شامل Punk'd ، Reno 911! ، Survive ، Die Hart ، Dummy و Flipped و غیره است.

  بهترین که هنوز است ، همه آن به صورت رایگان در دسترس خواهد بود.

  < p> https://techbord.com Roku محتوای Quibi را بدست می آورد و آن را به کانال Roku اضافه می کند

  Quibi ، مخفف "fast bites" ، یک پلت فرم پخش ویدئو با فرم کوتاه بود که در آوریل گذشته راه اندازی شد. این شرکت موفق به جمع آوری مقدار قابل توجهی از پول در ابتدای کار خود شد اما راه اندازی یک سرویس متمرکز بر روی تلفن همراه در طی یک بیماری همه گیر ، مانع بزرگی برای غلبه بر آن بود. گزینه احتمالی ، شرکت در نهایت چاره ای جز جمع کردن فقط شش ماه پس از راه اندازی نداشت. Quibi حتی گزارش شده است که سعی کرده محتوای خود را به فیس بوک و NBCUniversal بفروشد ، اما هیچکدام از آنها بیت نیست.

  شرایط مالی خرید محتوا به اشتراک گذاشته نشده است ، هرچند منابع آگاه به این موضوع به وال استریت ژورنال گفته اند که قیمت " به طور قابل توجهی کمتر از 100 میلیون دلار است.

  اعتبار تصویر IgorGolovniov





خبرهای دیگر از صنعتی