techbord.com Roblox قصد دارد در تاریخ 10 مارس از طریق لیست مستقیم پس از 29.5 میلیارد دلار ارزیابی ، به معرض دید عموم بگذارد

Roblox یکی از محبوب ترین سیستم عامل های بازی آنلاین موجود است. این امکان را به کاربران می دهد که با استفاده از مکانیک ساختمانی بصری ، شبیه لگو ، Roblox ، زبان نوشتاری ساده Lua و انبوهی از محتوای ساخته شده توسط کاربر ، بازی های کوچک سفارشی خود را ایجاد و بازی کنند. اکنون ، پس از بیش از 15 سال کار و دو تاخیر ، این پلتفرم آماده است تا خود را از طریق لیست مستقیم به عموم مردم معرفی کند.

این خبر بزرگی برای رابلوکس و همچنین طرفداران پرشورتر آن است. علاقه مندان می توانند در اینجا پرونده کامل SEC شرکت را بررسی کنند. در این دفترچه جزئیات مدل تجاری و مالی Roblox (با درآمد 924 میلیون دلاری در طول سال 2020) و همچنین برخی از خطرات و چالش هایی که به عنوان یک شرکت دولتی با آن روبرو خواهد شد ، آورده شده است.

به عنوان مثال ، از آنجا که Roblox دارای سابقه ضرر خالص است ، این شرکت اذعان دارد که ممکن است برای "دستیابی یا حفظ" سودآوری در آینده تلاش کند.

 https://techbord.com Roblox قصد دارد در تاریخ 10 مارس از طریق لیست مستقیم پس از 29.5 میلیارد دلار ارزیابی $ عمومی شود

علاوه بر این ، Roblox ، مانند بسیاری دیگر از توسعه نرم افزار شرکت ها ، تحت تأثیر شیوع مداوم Covid-19 قرار گرفته اند و اختلالات ناشی از آن احتمالاً به زودی کاهش نخواهد یافت.

با این حال ، اگر شما واقعاً به Roblox به عنوان یک سیستم عامل یا یک سیستم اعتقاد دارید شرکت ، شما به زودی می توانید تکه پای خود را تهیه کنید. از 10 مارس (یا حدود آن تاریخ) بیایید ، رابلوکس قصد دارد 198،917،280 سهم را در بورس اوراق بهادار نیویورک با نماد "RBLX "

وارد کند

طبق گزارشات روبلاکس ماه گذشته حدود 29.5 میلیارد دلار ارزش داشت ، هرچند ارزش عمومی واقعی آن برای تصمیم گیری در اختیار بازار خواهد بود و ممکن است از این رقم بالاتر یا پایین باشد.

Roblox قصد دارد در تاریخ 10 مارس از طریق لیست مستقیم پس از 29.5 میلیارد دلار ارزیابی ، به معرض دید عموم بگذارد
industry/roblox-قصد-دارد-در-تاریخ-10-مارس-از-طریق-لیست-مستقیم-پس-از.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com i7-11700K اینتل منتشر نشده در آلمان فروخته و ارسال می شود
techbord.com خودی ها می گویند گوگل تمرکز و نظم کافی برای اجرای یک استودیوی بازی موفق را نداشت
techbord.com انویدیا شروع به پشتیبانی مجدد BAR قابل تغییر برای پردازنده های گرافیکی RTX 3000 می کند
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com نسخه جدید بازسازی System Dock Night Dive در تابستان امسال فرا می رسد ، اکنون نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.