خبر

 • تک بورد - Razer برای بزرگداشت روز زمین روی کاغذ توالت پایدار سرمایه گذاری می کند

  Razer برای بزرگداشت روز زمین روی کاغذ توالت پایدار سرمایه گذاری می کند
  21 روز و 15 ساعت قبل

  WTF ؟! Razer وارد کاغذ توالت می شود. اگرچه به نظر می رسد یک شوخی روز سه ماه آخر آوریل در اواخر آوریل است ، اما از نظر فنی دقیق است. شرکت جانبی رایانه شخصی در حال سرمایه گذاری در یک مارک دستمال توالت بامبو به عنوان بخشی از 50 میلیون دلار حمایت از "پایداری سبز" است.

  متأسفانه ، این سرمایه گذاری به این معنی نیست که به زودی با کاغذهایی که آرم مار Boomslang این شرکت را دارد ، خود را پاک خواهیم کرد. به عنوان بخشی از جشن های امروز روز زمین ، Razer متعهد شد 50 میلیون دلار برای حمایت و سرمایه گذاری در استارت آپ های زیست محیطی و پایداری سرمایه گذاری کند ، که اولین آن The Nurturing Co. است که مارک دستمال توالت Bambooloo را ایجاد می کند.

  The Nurturing Co می نویسد که هر روز 27000 درخت برای تهیه دستمال توالت از بین می روند. نه تنها Bambooloo از 100٪ خمیر بامبو ساخته شده و فاقد پلاستیک است ، بلکه 25٪ جاذب بیشتر و 30٪ قویتر از محصولات کاغذی مبتنی بر خمیر چوب است. در آن اشاره شده است که بامبو چمن است و درخت نیست. با قطع ، دوباره رشد می کند ، گاهی اوقات بیش از یک متر در هفته.

  "همراه با Razer ، شرکت پرورش دهنده طیف وسیعی از محصولات پایدار و بدون تأثیر Bamaloo را به تعداد بیشتری از مصرف کنندگان در سراسر کشور می رساند. جهان ، "دیوید وارد ، مدیر عامل ، و بنیانگذار شرکت پرورش دهنده گفت.

  Razer مانند اپل تمرکز زیادی بر ابتکارات سبز و مسئولیت اجتماعی شرکت دارد. بخشی از برنامه 10 ساله اخیر آن اعلام شده است که کل عملیات آن تا سال 2025 از انرژی تجدیدپذیر تأمین می شود. تا سال 2030 ، این شرکت 100٪ خنثی از کربن است.

  در جای دیگر ، Razer به صرفه جویی در هزینه کمک کرده است 207،670 درخت تا به امروز از طریق مشارکت با Conservation International ، نتیجه کارزار Sneki Snek است که ده درخت برای هر قطعه کالا (مخمل خواب دار و بالش سر) را می بیند که طلسم آن را به فروش می رساند. این هدف برای نجات بیش از یک میلیون درخت است.

خبرهای دیگر از صنعتی