خبر

 • تک بورد - RadioShack می خواهد ارزهای دیجیتال را به جریان اصلی تبدیل کند

  RadioShack می خواهد ارزهای دیجیتال را به جریان اصلی تبدیل کند


  1 ماه قبل

  برخی از برندها به سادگی بیش از حد به یاد ماندنی هستند که ناپدید می شوند، حتی اگر زمان پدر حرکت کرده باشد. حداقل طبق آخرین صاحبان آن که در حال راه اندازی مجدد آن به عنوان یک شرکت رمزنگاری هستند، RadioShack یکی از این نمونه ها است.

  این شرکت 100 ساله زمانی یکی از بازیگران اصلی در فضای لوازم الکترونیکی مصرفی بود، اما آن روزها مدت‌هاست که گذشته است. RadioShack در سال 2015 اعلام ورشکستگی کرد و مجدداً در سال 2017، قبل از اینکه توسط آخرین مالک آن، Retail Ecommerce Ventures (REV) در نوامبر 2020 جذب شود.

  این شرکت در وب سایت RadioShack، طرح خود را برای ارائه طرح‌ریزی می‌کند. ارز دیجیتال به جریان اصلی. به طور خلاصه، آنها بر این باورند که بهترین راه برای تبدیل شدن به کریپتو به جریان اصلی این است که یک نام تجاری معتبر با سابقه در فناوری پیشرو باشد. فاز یک این طرح شامل یک مبادله توکن است که شرکت با جزئیات دردناک در چندین سند توضیح می‌دهد.

  "RadioShack یک هدف دارد: توزیع و استفاده توسط میلیون‌ها نفر، اما احتمالاً مهم‌تر، توسط صدها رنگ آبی. تراشه، شرکت‌های بزرگ به‌عنوان دروازه‌ای برای تبدیل شدن به شرکت‌های بلاک‌چین."

  برای شرکتی که می‌خواهد «شکاف نسلی بین خریدار معمولی کریپتو و تصمیم‌گیرندگان متوسط ​​کسب‌وکار» را پر کند، این طرح فاقد سادگی قابل انتظار است.

  قابل توجه، RadioShack با Atlas USV در این پروژه که توسط تای لوپز و الکس مهر، تیم سازنده REV (که سال گذشته RadioShack را خریداری کردند) اداره می شود، شریک است.

  اگر به تازگی شروع به کار در رمزارز کرده‌اید، توصیه می‌کنم به سادگی از طریق یک صرافی مستقر چند سکه بخرید و وقتی درک بهتری از مبادله توکن‌ها، قراردادهای هوشمند و موارد مشابه پیدا کردید، موارد پیچیده را برای بعد ذخیره کنید. .

  اعتبار تصویر Al Behrman، AP


  تگ ها:

  radioshack , خواهد , دیجیتال , جریان , اصلی , تبدیل


  v 9
خبرهای دیگر از صنعتی