خبر

 • تک بورد - PS5 در حال حاضر 7.8 میلیون دستگاه فروخته است که رکورد راه اندازی PS4 را پشت سر گذاشته است

  PS5 در حال حاضر 7.8 میلیون دستگاه فروخته است که رکورد راه اندازی PS4 را پشت سر گذاشته است
  25 روز و 9 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ تقاضای زیاد برای یک محصول می تواند برای مصرف کنندگان ناامید کننده باشد ، اما خبر خوبی برای شرکت های سازنده آن است. به عنوان مثال سونی پلی استیشن فقط بهترین سال مالی خود را داشته و نشان داد که فروش PS5 با سرعتی بالاتر از PS4 انجام می شود.

  در آخرین گزارش درآمد خود ، سونی اعلام کرد که 7.8 میلیون کنسول PS5 تا پایان مارس فروخته شده است: 4.5 میلیون در سال 2020 (در 12 نوامبر 2020 منتشر شد) و 3.3 میلیون در سه ماه اول 2021. پیش بینی می شد که این میزان فروش به دلیل افزایش تولید و ذخیره کنسول های سونی (مشخصاً کافی نبودن آنها) قبل از عرضه ، سونی باشد.

  این ارقام نشان می دهد PS5 نسبت به مدل قبلی خود فروش بیشتری دارد. PS4 که در 15 نوامبر 2013 راه اندازی شد ، تا 31 مارس 2014 7.6 میلیون دستگاه فروخت.

  https: / /techbord.com PS5 در حال حاضر 7.8 میلیون دستگاه فروخته است ، رکورد راه اندازی PS4

  تصویر را از طریق Daniel Ahmad

  پشت سر گذاشت در ماه دسامبر ، گروه NPD گفت PS5 رکورد بهترین فروش واحد و دلار در ماه عرضه کنسول در تاریخ ایالات متحده را شکست.

  به نظر می رسد عدم در دسترس بودن PS5 و کاهش قیمت در PS4 مردم را به ادامه دادن ترغیب می کند خرید آخرین دستگاه سونی ، گرچه آمار فروش آن رو به کاهش است. در سه ماهه گذشته یک میلیون کنسول PS4 دیگر فروخته شده است. این میزان در سالیانه 28.6 درصد کاهش یافته است ، اما فروش مادام العمر را به 115.9 میلیون کاهش می دهد و موقعیت خود را به عنوان چهارمین کنسول پرفروش در تمام دوران تقویت می کند. -2.jpg "alt = " https://techbord.com PS5 در حال حاضر 7.8 میلیون دستگاه فروخته است ، رکورد راه اندازی PS4 ">

  را شکست داد. این شرکت همچنین اعلام کرد که PlayStation به علاوه مشترکان هم اکنون به 47.6 میلیون نفر رسیده اند که در مقایسه با سالیانه 14.7 درصد رشد داشته اند.

  این آمار چشمگیر به معنای بخش خدمات و شبکه خدمات Sony است که شامل تجارت PlayStation نیز می شود و درآمد (25.03 میلیارد دلار) و سود عملیاتی خود را از دست می دهد ( 3.22 میلیارد دلار) سوابق مربوط به سال مالی 2020.

  موفقیت سونی توسط AMD منعکس شده است. این شرکت علی رغم مشکلات موجود در مورد کارت های گرافیک و پردازنده های خود ، فقط سه ماهه رکورد داشته است.

خبرهای دیگر از صنعتی