خبر

 • تک بورد - PayPal محدودیت هفتگی خرید ارز رمزنگاری شده را به 100،00 دلار افزایش داده و سقف خرید سالانه را از بین می برد

  PayPal محدودیت هفتگی خرید ارز رمزنگاری شده را به 100،00 دلار افزایش داده و سقف خرید سالانه را از بین می برد
  30 روز و 21 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ PayPal در حال دسترسی ارز رمزنگاری شده در سیستم عامل خود است. ارائه دهنده خدمات مالی اخیراً محدودیت خرید ارز رمزنگاری شده را برای مشتریان واجد شرایط به 100000 دلار در هفته افزایش داده است که پنج برابر بیشتر از محدودیت قبلی $ 20،000 در هفته است. PayPal همچنین محدودیت خرید سالانه 50،000 دلاری خود را از دست داد.

  با انجام برخی از ریاضیات سریع ، اکنون خریداران واجد شرایط امکان خرید ارز رمزنگاری شده به ارزش 5.2 میلیون دلار در مدت زمان یک سال را دارند.

  کاربران PayPal در ایالات متحده این توانایی را دارند. دسترسی به چهار دارایی رمزنگاری پیشرو در سیستم عامل: بیت کوین ، Litecoin ، Bitcoin Cash و Ethereum. رمزنگاری خریداری شده در PayPal کم و بیش روی سیستم عامل قفل شده است ، اگرچه دارندگان می توانند از ارز مجازی خود برای پرداخت هزینه در میلیون ها تاجر استفاده کنند.

   https://techbord.com PayPal محدودیت هفتگی خرید ارز رمزنگاری شده را به 100،00 دلار افزایش می دهد و سقف خرید سالانه را از بین می برد

  PayPal در اوایل سال جاری همچنین خدمات رمزنگاری خود را به Venmo گسترش داد ، ارائه دهنده خدمات پرداخت تلفن همراه که از طریق خرید Braintree در دسامبر 2013 به دست آورد.

  انتقال PayPal به رمزنگاری به تأمین سوخت رالی کمک کرد که از اواخر سال گذشته آغاز شد و تا اوایل سال 2021 ادامه یافت. بیت کوین ، بزرگترین ارز رمزنگاری شده از نظر ارزش بازار ، در اواسط آوریل بیش از 63000 دلار به بالاترین حد خود رسید اما از آن زمان تاکنون نیمی از ارزش خود را از دست داده و در حال حاضر در جنوب 32000 دلار معامله می شود. اگرچه استثنائاتی وجود دارد ، اکثر ارزهای رمزپایه دیگر عملکرد Bitcoin تا اواخر را بسیار منعکس کرده اند.

خبرهای دیگر از صنعتی