خبر

 • تک بورد - PayPal سرویس ارزهای رمزنگاری شده خود را به انگلستان عرضه می کند

  PayPal سرویس ارزهای رمزنگاری شده خود را به انگلستان عرضه می کند
  27 روز و 7 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن باشید: امروز PayPal اعلام کرد که این هفته به مشتریان در بریتانیا اجازه خرید و فروش ارزهای رمزنگاری شده را می دهد. این سرویس از چهار نوع ارز رمزنگاری شده پشتیبانی می کند و به کاربران امکان می دهد قیمت رمزنگاری را در زمان واقعی ردیابی کنند. به نظر می رسد PayPal تلاش زیادی می کند تا مشتریان را در مورد خطرات رمزنگاری هشدار دهد.

  با توجه به صفحه اصلی رمزنگاری PayPal در انگلستان ، مشتریان بریتانیایی قادر خواهند بود بیت کوین ، اتریوم ، لایت کوین و بیت کوین کش را خریداری و بفروشند و مبلغ خرید آنها از 1 پوند شروع شود. هزینه معاملات از 0.5 پوند برای مبلغ رمزنگاری تا 25 پوند شروع می شود. برای مبالغ بالاتر ، PayPal هزینه تراکنش بین 1.5 تا 2.3 درصد را دریافت می کند. به نظر می رسد بیشتر بقیه بیانیه مطبوعاتی و صفحه اصلی رمزنگاری به آموزش کاربران در مورد رمزنگاری و هشدار در مورد خطرات آن اختصاص داده شده است.

  پس از ورود به سیستم ، کاربران PayPal UK به مقالاتی که این شرکت در مورد رمزنگاری منتشر می کند دسترسی خواهند داشت. صفحه اصلی سرویس رمزنگاری PayPal شامل هشدار در مورد نوسانات رمزنگاری است ، که به مقاله طولانی تری در این زمینه پیوند دارد. این گزارش مباحثی را مورد بررسی قرار می دهد که چگونه حملات سایبری می توانند بر ارزهای دیجیتال تأثیر بگذارند ، تأثیرات نرم افزاری و این واقعیت که رمزنگاری غیرقابل تنظیم است. به نظر می رسد PayPal در مورد اثرات بالقوه زیست محیطی رمزنگاری چیز زیادی نمی گوید.

  PayPal از اواخر سال گذشته به مشتریان آمریکایی اجازه خرید و فروش همان ارزهای رمزنگاری شده را داد. بریتانیا اولین کشور خارج از ایالات متحده است که PayPal از خرید و فروش ارزهای رمزنگاری شده پشتیبانی می کند. اعلان PayPal به احتمال زیاد در افزایش بیت کوین به 50،000 دلار در صبح امروز ، بالاترین نقطه از ماه مه نقش داشته است.

خبرهای دیگر از صنعتی