خبر

 • تک بورد - PayPal در حال بررسی پلتفرم معاملات سهام برای مشتریان در ایالات متحده است

  PayPal در حال بررسی پلتفرم معاملات سهام برای مشتریان در ایالات متحده است
  20 روز و 11 ساعت قبل

  اکنون زمان خوبی برای توسعه تجارت خرده فروشی خواهد بود. بر اساس برآوردهای JMP Securities ، بیش از 10 میلیون سرمایه گذار جدید تنها در نیمه اول سال 2021 به بازار جهش کرده اند که این امر به دلیل بررسی محرک های دولتی و سهام میم انجام شده است. علاوه بر این ، سیستم عامل هایی مانند Robinhood و Square مشارکت افراد تازه وارد را در تجارت خرده فروشی بیش از گذشته آسان کرده اند و به نظر می رسد PayPal یک تکه از

  گزارش شده است که PayPal کمتر از یک سال پس از راه اندازی قابلیت خرید ، نگهداری و فروش ارزهای رمزنگاری شده بر روی پلتفرم خود ، در حال توسعه معاملات سهام است.

  منابع آشنا با این موضوع به CNBC گفت که شرکت پردازش پرداخت روش هایی را برای کاربران برای معامله سهام اختصاصی در نظر می گیرد. تأیید بیشتر این شایعه این واقعیت است که PayPal به تازگی دبیر صنعت کارگزاری Richard J. Hagen را به عنوان مدیرعامل Invest در PayPal استخدام کرده است تا "تلاش برای کشف فرصت ها در تجارت سرمایه گذاری مصرف کننده" را هدایت کند.

  به گفته LinkedIn هاگن. صفحه ، او در PayPal در آگوست 2021 شروع به کار کرد. این اولین باری است که ما در مورد سرمایه گذاری در بخش PayPal می شنویم.

  https://techbord.com PayPal در حال بررسی یک پلتفرم معاملات سهام برای مشتریان در ایالات متحده است

  هنگام دریافت نظر توسط CNBC ، PayPal نظرات مدیرعامل دان شولمن از فوریه در مورد آن را برجسته کرد چشم انداز بلندمدت و "قابلیت های سرمایه گذاری". یکی دیگر از گزینه ها خرید یک دلال نمایندگی موجود است ، اما در هر صورت ، بعید است که خدمات معاملاتی امسال راه اندازی شود.

  ارزش سهام در PayPal تقریباً 3.3 درصد در اخبار افزایش می یابد. .

  اعتبار تصویر آنا نکراشویچ ، برت جردن

خبرهای دیگر از صنعتی