خبر

 • تک بورد - PayPal تازه ترین محکومیت اول خود را در تاریخ شرکت ثبت کرده است

  PayPal تازه ترین محکومیت اول خود را در تاریخ شرکت ثبت کرده است
  6 روز و 14 ساعت قبل

  پی پال قوی ترین سه ماهه اول خود را در تاریخ شرکت گزارش کرده است زیرا در ادامه رونق تجارت الکترونیکی سود سهام متخصص پرداخت آنلاین را پرداخت می کند. بهتر از همه ، این شرکت معتقد است که تغییر در رفتار هزینه های مصرف کننده با سوخت همه گیر در اینجا باقی مانده است.

  برای دوره سه ماهه منتهی به 31 مارس 2021 ، PayPal 6.03 میلیارد دلار درآمد کسب کرد که 29 درصد نسبت به سال دیگر افزایش داشته است. در عین حال ، درآمد خالص با درآمد هر سهم 0.92 دلار به 1.1 میلیارد دلار رسید.

  PayPal گفت 14.5 میلیون حساب خالص فعال جدید در طول دوره اضافه کرده است تا سه ماهه با 392 میلیون حساب فعال به پایان برسد. حجم کل پرداخت به 285 میلیارد دلار رسید که 46 درصد بیشتر از مدت مشابه سال قبل است.

  ارزش سهام در این شرکت به طور خلاصه در گزارش درآمد ظاهر شد اما از آن زمان به قبل از گزارش رسیده است.

  https://techbord.com PayPal قوی ترین سه ماهه اول خود را در تاریخ شرکت به دست آورد

  PayPal فقط یکی از چندین شرکتی است که در طی همه گیر شدن رشد کرده است. مدیر اجرایی دن شولمن به تحلیلگران گفت: "ما معتقدیم كه تغییر در رفتار دیجیتال مصرف كننده اساساً در دنیای پساكوید بدون تغییر باقی خواهد ماند".

  این شرکت همچنین در ماه های اخیر از راه اندازی چندین محصول و خدمات جدید بهره مند شده است شولمن اضافه کرد: "محصولات و خدمات جدید مانند کارت خرید اعتباری و پرداختی بعداً ، رمزنگاری ، کارت اعتباری Venmo در حال اجرا بوده و این عملکردها فراتر از انتظارات ما هستند."

  با نگاه به جلو ، پی پال گفت انتظار دارد درآمد در سه ماهه دوم حدود 6.25 میلیارد دلار رشد کند.

  اعتبار تصویر Michael Vi

خبرهای دیگر از صنعتی