خبر

 • تک بورد - OneSignal تعامل با گیمرها را برای توسعه دهندگان Unity آسان می کند

  OneSignal تعامل با گیمرها را برای توسعه دهندگان Unity آسان می کند
  11 روز و 18 ساعت قبل

  بدون شک هیچ وقت در تاریخ برای ورود به صنعت بازی های ویدیویی زمان بهتری نبوده است. ابزارهای توسعه ای که روزی هزاران دلار هزینه داشتند ، اکنون برای هرکسی رایگان است و تعداد بسیار زیادی از منابع آموزشی موجود در اینترنت تقریباً بی حد و مرز به نظر می رسد. هنوز بسیاری از توسعه دهندگان موافقند که دوره پس از راه اندازی برای موفقیت دراز مدت یک پروژه بسیار مهمتر از گذشته است. به طور خلاصه ، فقط کافی نیست که

  Devs به روشی قابل اعتماد برای تعامل با کسانی که بازی های خود را انجام می دهند نیاز دارد ، به همین دلیل است که Unity Technologies در پلتفرم توسعه دهنده بازی خود با OneSignal همکاری می کند.

  OneSignal به توسعه دهندگان Unity امکان ارسال اعلان های فشار برای رویدادهای بازی ، تبلیغ محتوای جدید از طریق پیام رسانی درون برنامه ای ، ارسال ایمیل هنگام ارسال هدایای مجازی توسط دوستان و موارد دیگر.

   https://techbord.com OneSignal توسعه دهندگان Unity را آسان تر می کند تا با گیمرها ارتباط برقرار کنند

  برای گیمرها ، این یک روش مناسب برای اطلاع از آخرین اتفاقات عنوان است که ممکن است قبلاً آنها را منتقل کرده باشند از و برای توسعه دهندگان ، این می تواند منجر به تعامل بهتر و تکرار بیشتر بازیکنان ، و در نهایت ، فرصت بیشتر برای افزایش درآمد شود.

  Unity Technologies ، سازندگان موتور بازی Unity ، یکی از بازیگران اصلی موبایل است فضای توسعه طبق گفته این شرکت ، برنامه های ساخته شده با Unity در سال 2020 پنج میلیارد بار در ماه بارگیری می شوند و بیش از 70 درصد از 1000 بازی برتر موبایل سال گذشته با استفاده از موتور ساخته شده اند.

  اعتبار تصویر Konstantin Savusia ، لوری قصاب

خبرهای دیگر از صنعتی