techbord.com Olympus مشاغل دوربین خود را به شرکتی که بخش VAIO سونی خریداری کرده است می فروشد

Olympus یک نام شناخته شده در دنیای عکاسی است، اما با وجود این که قبلاً انکار کرده بود که از کار دوربین خارج شود، دقیقاً همان کاری است که انجام شده است. این شرکت اعلام کرده است که شرکت های صنعتی ژاپن (JIP)، همان شرکتی که بخش رایانه ای VAIO سونی را خریداری کرده، تفاهم نامه ای را امضا کرده است که می بینیم این بخش را به دست می آورد

با افزایش قدرت عکاسی تلفن های هوشمند، دیده شده است که مصرف کنندگان کمتری در حال خرید دوربین های دیجیتال هستند. آنها هنوز جزسرگرمی های متخصصان مورد استفاده قرار می گیرند، اما با پیشرفته تر شدن گوشی ها، تعداد کاربران روزمره کاهش یافته است.

مشکل اسمارت فون (smartphone) چیزی است که المپوس (Olympus) تصدیق کرده است. این شرکت نوشت که اقداماتی بسیار شدید را برای مقابله با بازار دوربین های دیجیتال انجام داده است، که منجر به کوچک شدن سریع بازار ناشی از تکامل تلفن های هوشمند شده است. اما این مراحل کافی نبود، و ضررهای عملیاتی را برای سه سال مالی متوالی تا پایان دوره ماه مارس 2020 به ثبت رسانده است.

دهه گذشته بهترین مورد برای المپوس (Olympus) نبود، که یکی از تولید کنندگان برجسته در گروه Micro Four Thirds بوده است. علاوه بر افزایش تلفن های هوشمند، مجبور شد در سال 2013 با یک رسوایی حسابداری 1.7 میلیارد دلاری مقابله کند.

 مدیرعامل المپوس، یاسوو تاوچی (Olympus CEO Yasuo Takeuchi) سال گذشته اظهار داشت که فروش تجارت دوربین امری غیرممکن نیست، اما بعداً این کمپانی نظرات خود را تغییر داد، و ادعا کرد که قطعاً فروش نخواهد داشت.

همانطور که در مورد VAIO اتفاق افتاد، JIP می گوید که قصد دارد تجارت را ساده تر کند تا آن را جمع و جور تر، کارآمدتر و چابک تر جلوه دهد، که اغلب به اخراج ها بعضی از کارمندان منجر می شود. همچنین مدلهای موجود را به فروش می رساند و مدلهای جدیدی را تحت برندهای Olympus مانند OM-D و Zuiko توسعه می دهد. در عین حال، المپوس (Olympus) در بخش بزرگی از تجارت خود در تأمین تجهیزات پزشکی متمرکز خواهد شد.

وی ادامه داد، در طول بحث های در انجام شده، تصویربرداری طبق معمول به کار خود ادامه می دهد. بخش های فروش، خدمات و بازاریابی به منظور پشتیبانی از مشتریان علاقه مند به عکاسی با محصولات و خدمات عالی، به تلاش خود سخت ادامه خواهند داد.

انتظار می رود که این قرارداد تا 30 سپتامبر منعقد شود. چقدرهزینه JIP برای کسب این شرکت پرداخت کرده مشخص نشده است.

Olympus مشاغل دوربین خود را به شرکتی که بخش VAIO سونی خریداری کرده است می فروشد
industry/olympus-مشاغل-دوربین-خود-را-به-شرکتی-که-بخش-vaio-سونی-خریدار

آخرین مطالب سایت
techbord.com نهاد ناظر اتحادیه اروپا خواستار تحقیق در مورد مسئله دائمی نرمافزار Joy-Con است
techbord.com لیست کامل گزینه های جایگزین برای همه محصولات Google
techbord.com آخرین زنگ ویدئویی Ring's کوچکترین و مقرون به صرفه ترین در حال حاضر است
techbord.com فایرفاکس 85 از راه می رسد و Flash را از بین می برد و در برابر ابر کوکی ها محافظت می کند
techbord.com فضاپیمای ناسا حامل نمونه اولیه مواد سیارکی برای سفر به زمین است
techbord.com اسکالپرهای ذن 3 از 8720 فروش eBay تقریباً 1 میلیون دلار سود کسب کردند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.