خبر

 • تک بورد - NYPD پس از واکنش شدید فعالان و مقامات شهری ، قرارداد 94،000 دلاری

  NYPD پس از واکنش شدید فعالان و مقامات شهری ، قرارداد 94،000 دلاری "Digidog" را با Boston Dynamics پاره کرد.
  29 روز و 13 ساعت قبل

  داستان علمی همیشه مبتنی بر واقعیت علمی بوده است ، اما این دو همیشه بسیار متمایز بوده اند. با پیشرفت بیشتر فناوری ، مرز بین این دو محو می شود. به نوبه خود ، ترس از اینكه بدون دخالت انسان ، این دستگاه ها به خودی خود مانند نمونه های علمی تخیلی خود شوند ، برای افرادی كه هیچ اطلاع صمیمی از نحوه كار فناوری هایی مانند ربات ها و هوش مصنوعی ندارند ، آسان می شود.

  فقط دسامبر گذشته بود که اداره پلیس نیویورک شروع به استقرار یک چهارگوشه به شدت اصلاح شده Spot در مأموریت ها در شهر نیویورک کرد. این بخش قصد داشت از آن در شرایطی که شامل مواد خطرناک ، تهدید به بمب و سایر شرایطی است که جان شهروندان یا افسران در معرض خطر قرار می گیرد ، استفاده کند. چند باری که تماس گرفته شد ، سناریوهای نظارتی مانند بازرسی از داخل خانه ای بود که قبل از ورود افسران در یک مورد سرقت گزارش شده بود.

  "این سگ قصد دارد زندگی هایی را نجات دهد ، از مردم محافظت کند ، بازرسان واحد پاسخگویی کمک فنی NYPD ، فرانک دیجیاکومو در آن زمان به خبرهای شاهد عینی WABC گفت.

  متأسفانه ، ربات ملقب به Digidog فرصتی پیدا نکرد ارزش واقعی آن را نشان دهد. تنها چند ماه پس از اجاره NYPD از Boston Dynamics ، آن را پس داد - نه به این دلیل که آسیب دیده بود یا از کار افتاده بود ، بلکه به دلیل ترسناک بودن آن است.

  NYPD از سال 1970 تاکنون از روبات ها استفاده می کند تا نجات جان در شرایط گروگانگیری و حوادث Hazmat. این مدل از ربات در حال آزمایش است تا قابلیت های آن را در برابر سایر مدل های مورد استفاده توسط واحد خدمات اضطراری و جوخه بمب ارزیابی کند. https://t.co/134Xl0ezox

  - NYPD NEWS (NYPDnews) 25 فوریه 2021

  به رهبری عضو مجلس نمایندگان ایالات متحده ، الكساندیا اوكاسیو-كورتز ، مردم نگرانی های خود را در مورد اولین پاسخ دهنده رباتیک ابراز داشتند " نیویورک پست گزارش می دهد که می تواند مانند "متالدد" از سریال تلویزیونی "آینه سیاه" شود. این انتقاد در ماه فوریه پس از ویدئویی از افسران مستقر Digidog در یک حمله به خانه گزارش شد / وضعیت گروگانگیری در برانکس ویروسی.

  همراه با نماینده Ocasio-Cortez ، شهردار نیویورک بیل دی بلازیو به NYPD گفت که "چطور از این ربات استفاده کرده است" دوباره "فکر کنید". به جای تجدید نظر در مورد هر چیزی ، NYPD قرارداد 94000 دلاری خود را با بوستون لغو کرد هفته گذشته دینامیک و ربات را بازگرداند. اجاره نامه تا اوت خوب بود.

  معاون کمیساریای NYPD ، جان میلر به نیویورک تایمز گفت که Digidog به "هدف" فعالانی تبدیل می شود که بر سر بحث های غیر منطقی بر سر نژادپرستی و توده ها دامن می زنند. نظارت.

  "مردم عبارتهای واضح و لا را فهمیده بودند معاون گفت: "نه تنها فعالان ابراز ترس می کردند بلکه مسئولان برجسته شهر نیز چنین بودند." نماینده شورای شهر بن کالوس سگ رباتیک را به Metalhead تشبیه کرد و افزود آنچه که نیویورک به آنها نیاز دارد این است که "پلیس را در خیابان ضرب و شتم [به جای] تلاش برای جایگزینی آنها با روبات ها". "به همین ترتیب ، بیل نیداردت سخنگوی شهردار د بلاسیو با Digidog تماس گرفت. نیداردت اظهار داشت: "وحشتناک." "این وحشتناک ، بیگانه کننده است و پیام غلطی را به نیویورکی ها می فرستد." "

  NYPD قبل از آن فقط Digidog را در حدود شش مأموریت مستقر کرد ، همه بدون آسیب و حادثه برای غیرنظامیان. قربانی به اصطلاح "لغو فرهنگ جمعیت " شد

  اعتبار تصویر: نیویورک پست

خبرهای دیگر از صنعتی