خبر

 • تک بورد - Netflix هر هفته حداقل یک فیلم جدید در سال 2021 اکران می کند

  Netflix هر هفته حداقل یک فیلم جدید در سال 2021 اکران می کند
  3 روز و 14 ساعت قبل

  برداشت ویراستار: مشترکان Netflix در سال جدید منتظر چیزهای زیادی هستند زیرا غول پخش جریانی ویدئو قول داده است که حداقل یک فیلم جدید را در طول سال 2021 حذف کند. اگر هیچ چیز دیگری نیست ، صفحه کامل به توجیه Netflix کمک می کند افزایش اخیر قیمت

  در اعلام این ابتکار در روز سه شنبه ، نتفلیکس گفت که در لیست فیلمهای آینده برخی از بزرگترین ستارگان این صنعت از جمله لئوناردو دی کاپریو ، دواین "The Rock" جانسون ، ساندرا بولاک ، جنیفر گارنر ، جیک جیلنهال و رایان رینولدز و غیره حضور خواهند داشت. .

  از این هفته ، تخته فیلم 2021 این شرکت شامل حدود 70 فیلم سینمایی است. یک PDF با خلاصه کامل در وب سایت Netflix موجود است. آنها با مهربانی از ما خواستند که ما مستقیماً به آن پیوند ندهیم اما می توانید با پیمایش در پایین بیانیه مطبوعاتی آن را پیدا کنید.

  نتفلیکس اواخر سال گذشته افزایش قیمت را اعلام کرد که محبوب ترین آن در افزایش سطح اشتراک است. با 1 دلار بسته رده بالای آن ، که 4K و HDR در محتوای انتخابی ارائه می دهد ، هر ماه با 2 دلار افزایش به 17.99 دلار می رسد.

  تا اواخر این ماه نمی دانیم که افزایش قیمت چه تاثیری می تواند داشته باشد تعداد مشترکین Netflix. این غول پخش جریانی در جدیدترین گزارش درآمد خود از ماه اکتبر گفت که تا 30 سپتامبر سال 2020 بیش از 195 میلیون مشترک جهانی با هزینه پرداخت کرده است.

  اعتبار سنجی تصویری تصویر

خبرهای دیگر از صنعتی