Netflix در اشتراک‌های جدید، مبادله مدیر عامل، پاپ را به اشتراک می‌گذارد

نتفلیکس در سال 2022 شروع سختی داشت اما سال را با موفقیت به پایان رساند. برای سه ماهه چهارم منتهی به 31 دسامبر، نتفلیکس 7.85 میلیارد دلار درآمد داشت. این یک افزایش متوسط ​​و تنها 1.9 درصد در سال است، اما بهتر از رفتن در مسیر اشتباه است. کاهش درآمد هر سهم در 0.12 دلار ثبت شد.

درآمد سال 2022 کل سال 31.62 میلیارد دلار با 4.5 میلیارد دلار درآمد خالص و کاهش درآمد هر سهم 11.24 دلار بود.

Netflix موفق شد 7.66 میلیون مشترک پولی در طول فصل تعطیلات اضافه کند. ، تعداد کل عضویت های پرداخت شده را به 230.75 میلیون نفر رساند. راه اندازی رده تبلیغاتی با قیمت پایین تر نتفلیکس در نوامبر بدون شک در اینجا نقشی ایفا کرد و این شرکت اعلام کرد که از نتایج اولیه این پیشنهاد خوشحال است. متأسفانه برای افراد کنجکاو در میان ما، نتفلیکس فاش نکرد که چه بخشی از مشترکین آن برای ردیف پشتیبانی شده از تبلیغات ثبت نام کرده اند، بنابراین سنجش موفقیت آن (به عنوان یک خارجی) دشوار است.

محتوا. پادشاه است و نتفلیکس در سال 2022 نمایش ها و فیلم های خوبی برای تماشا داشتند. فصل چهارم Stranger Things همانند سریال جدید چهارشنبه با بازی جنا اورتگا، یک میلیارد ساعت بازدید داشت. دیگر موفقیت‌ها عبارتند از Monster: The Jeffrey Dahmer Story، Glass Onion: A Knives Out Mystery، Purple Hearts، Harry & Meghan، و The Adam Project.

https://techbord.com Netflix اشتراک های جدید را به اشتراک می گذارد، مدیر عامل شرکت مبادله می کند

غول پخش ویدئو همچنین فاش کرد که یکی از بنیانگذاران و یکی از مدیران اجرایی Reed Hastings به ریاست اجرایی منتقل شده است. پیوستن به تد ساراندوس به عنوان مدیرعامل در کنار گرگ پیترز، که از سمت قبلی خود به عنوان مدیر عملیات کنار می‌رود، ادامه می‌یابد.

سهم‌های نتفلیکس در اواخر سال 2021 با نزدیک به 700 دلار به سطح بالایی رسید، اما همه چیز در سال 2022 با عجله به سمت جنوب چرخید و تا ژوئن، همان سهام حدود 175 دلار معامله می شدند. بهبودی از تابستان گذشته تقریباً ثابت بوده است و سهام در حال حاضر در 337.21 دلار معامله می شود. این شامل افزایش نزدیک به هفت درصدی بر اساس اخبار امروز است.

اعتبار تصویر: جان مارک اسمیت، سیمون داینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *