techbord.com MWC 2021 برای اواخر ژوئن برنامه ریزی می شود

کنگره جهانی موبایل (MWC) یکی از اولین تلفات مهم کنفرانس فناوری بود که در اواسط فوریه در میان نگرانی های روزافزون درباره Covid-19 لغو شد. در شش ماه گذشته اتفاقات زیادی افتاده است و اگرچه برخی از امور به آرامی به حالت عادی برمی گردند ، اما هنوز یک راه طولانی در پیش است.

انجمن GSM ، سازمانی که نمایندگان اپراتورهای شبکه تلفن همراه در سراسر جهان است ، در ابتدا برنامه MWC 2021 بارسلونا را برای هفته اول مارس 2021 برنامه ریزی کرده بود. با این وجود روز چهارشنبه ، GSMA گفت که اکنون بین 28 ژوئن و 1 ژوئیه در برای مقابله بهتر با شرایط مربوط به ویروس.

هدف در این مرحله میزبانی MWC 21 بارسلونا به عنوان یک رویداد حضوری با عناصر مجازی است که ماهیت فیزیکی نمایش را تکمیل می کند.

CTA ، سازمانی که نمایشگاه الکترونیکی مصرفی سالانه را برگزار می کند ، در ماه ژوئیه گفت که CES 2021 در ژانویه 2021 فقط یک رویداد آنلاین خواهد بود.

 https://techbord.com برنامه MWC 2021 به اواخر ژوئن تغییر می یابد

مدیر عامل GSMA Ltd. جان هافمن گفت 78 درصد از 100 نمایشگاه دار بزرگ MWC قبلاً برنامه های حضور در MWC 21 بارسلونا را تایید کرده اند. در نهایت ، او مایل است این رقم را حداقل به 80 درصد برساند.

MWC 21 شانگهای ، در حال حاضر ، اکنون بین 23 فوریه و 25 فوریه 2021 برگزار خواهد شد.

GSMA در اوایل سال جاری قرارداد خود را با شهر بارسلونا تمدید کرد تا پس از مجبور به کنار گذاشتن رویداد امسال ، میزبان MWC در آنجا باشد.

اعتبار تصویر: peresanz

MWC 2021 برای اواخر ژوئن برنامه ریزی می شود
industry/mwc-2021-برای-اواخر-ژوئن-برنامه-ریزی-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com مرد کالیفرنیایی که اطلاعات قبل از انتشار را فاش کرد ، به دلیل هک نینتندو ، داشتن پورنو کودک ، به 3 سال محکوم شد
techbord.com Galaxy S21 و Z Fold سامسونگ می توانند از S Pen پشتیبانی کنند ، در سال 2021 هیچ Galaxy Note جدیدی وجود ندارد
techbord.com برخی از کنسول های PS5 نسبت به بقیه بلندتر هستند زیرا از فن های مختلفی استفاده می کنند
techbord.com رصدخانه نمادی Arecibo پس از خرابی کابل و سازه خرد می شود
techbord.com Wyze از ساعت هوشمند 20 دلاری با صفحه نمایش رنگی ، ردیابی تناسب اندام خبر داد
techbord.com Flight Simulator 2020 مایکروسافت پشتیبانی SteamVR را در این ماه دریافت می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.