خبر

 • تک بورد - MWC در حال بازگشت به عنوان یک رویداد حضوری است ، اما اریکسون ، سونی ، نوکیا ، اوراکل و فیس بوک از این نمایش چشم پوشی می کنند

  MWC در حال بازگشت به عنوان یک رویداد حضوری است ، اما اریکسون ، سونی ، نوکیا ، اوراکل و فیس بوک از این نمایش چشم پوشی می کنند
  13 روز و 2 ساعت قبل

  آیا تاریخ قرار است تکرار شود؟ کنگره جهانی موبایل یکی از اولین کنفرانس های بزرگ بود که سال گذشته لغو شد ، زیرا تعداد بیشتری از شرکت ها از ترس Covid-19 کنار کشیدند. این رویداد امسال به بارسلونا بازگشت ، اما با وجود بسیاری از محافظت ها ، نام های بزرگتر اعلام کردند که در آن شرکت نخواهند کرد.

  در اوایل سال جاری شنیدیم که MWC بارسلونا امسال یک رویداد حضوری خواهد بود که در ژوئن به جای تاریخ معمول فوریه برگزار می شود. سازمان دهنده GSMA به عنوان نمونه ای برای پیگیری خود در ماه گذشته شانگهای MWC اشاره کرده است ، که در آن حدود 17000 شرکت کننده حضور داشته است.

  اما به نظر می رسد شرکت های فناوری در خوش بینی GSMA مشارکت ندارند. نوکیا به تازگی به اریکسون ، سونی ، اوراکل و فیس بوک پیوسته است تا تأیید کند حضور فیزیکی در نمایشگاه نخواهد داشت.

  "پس از بررسی دقیق ، نوکیا تصمیم گرفته است که حضور فیزیکی در کنگره جهانی موبایل بارسلونا 2021. سلامت کارمندان ، مشتریان و شرکای ما برای ما از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. با توجه به ماهیت بین المللی این رویداد و هنوز در مراحل اولیه واکسن جهانی ، ما تصمیم در نظر گرفته شده را به جای شرکت فقط در رویداد مجازی شرکت کند. "شرکت در بیانیه خود نوشت.

  همکار هستند غول مخابراتی اریکسون اولین نفری بود که تأیید کرد به دلیل ادامه تأثیر Covid-19 در MWC شرکت نخواهد کرد. سونی موبایل و اوراکل بعداً گفتند که به دلایل مشابه در این رویداد شرکت نخواهند کرد.

  فیس بوک قبلاً تأیید کرده بود که به دلیل حضور در رویدادهای حضوری تا پایان ژوئن 2021 شرکت نخواهد کرد. همه گیری ، بنابراین به نظر می رسد MWC فقط نقطه توقف را از دست داده است.

  با وجود ترک تحصیل و فقط نیمی از 100،000 شرکت کننده معمول انتظار می رود ، بعید به نظر می رسد که یک بار دیگر MWC لغو شود.

  "GSMA" روز سه شنبه گفت: "ما تشکر می کنیم که حضور در MWC بارسلونا 2021 برای همه امکان پذیر نخواهد بود." "به همین دلیل ما یک بستر رویداد مجازی پیشرو در صنعت ایجاد کرده ایم که اطمینان حاصل خواهد کرد همه می توانند از تجربه منحصر به فرد MWC لذت ببرند." / p>





خبرهای دیگر از صنعتی