خبر

 • تک بورد - MoviePass به دلیل ورشکستگی توسط یکی از بنیانگذاران خریداری شد

  MoviePass به دلیل ورشکستگی توسط یکی از بنیانگذاران خریداری شد
  27 روز و 5 ساعت قبل

  MoviePass، سرویس اشتراک بلیت فیلم بدبختی که پس از راه اندازی یک برنامه عضویت که ناپایدار بود، از کار افتاد، در حال برنامه ریزی برای بازگشت است. با استراتژی و مدل تجاری مناسب، آیا MoviePass برای بار دوم موفق می شود؟

  این استارت‌آپ در سال 2011 تأسیس شد، اما تا اواسط سال 2017، زمانی که نرخ اشتراک ماهانه خود را به 9.95 دلار در ماه کاهش داد، موجی ایجاد نکرد. این طرح به اعضا اجازه می داد در هر سالنی در ایالات متحده که کارت نقدی را می پذیرد، یک فیلم در روز تماشا کنند، که تقریباً همه آنها بود. نمایش‌های 3D و IMAX مستثنی شدند، اما به غیر از آن، این بازی منصفانه بود، بدون تاریخ خاموشی.

  این یک معامله فوق‌العاده خوب بود – در واقع خیلی خوب. مدل کسب‌وکار این شرکت به سادگی پایدار نبود و علی‌رغم تلاش‌ها برای بازسازی و سرپا ماندن، MoviePass و شرکت مادرش در نهایت برای فصل 7 ورشکستگی اعلام کردند.

  اکنون تقریباً دو سال بعد، این شرکت در حال بازگشت است.

  https://techbord.com MoviePass به دلیل ورشکستگی توسط یکی از بنیانگذاران خریداری شدInsider گزارش می دهد که یکی از بنیانگذاران استیسی اسپایکس اخیراً توسط قاضی دادگاه ورشکستگی ناحیه جنوبی نیویورک، مالکیت شرکت را دریافت کرد. اسپایکس به نشریه گفت که از بازگرداندن دارایی هیجان زده است و در حال بررسی امکان راه اندازی مجدد به زودی است. قابل ذکر است که داده‌های قبلی مشتری و آدرس‌های ایمیل بخشی از فروش نبودند.

  شرایط مالی کسب خارج از ورشکستگی به اشتراک گذاشته نشد، اگرچه مالک جدید گفت پیشنهاد او کمتر از حداقل 250000 دلار تعیین‌شده توسط یک امینی که بر ورشکستگی نظارت می کند.

  Spikes یک وب سایت جدید برای MoviePass راه اندازی کرده است که در آن افراد علاقه مند می توانند آدرس ایمیل خود را ثبت کنند تا هنگام راه اندازی سرویس، شاید در اوایل سال آینده، مطلع شوند.

  اعتبار تصویر اریک ویتسو، Pixabay

خبرهای دیگر از صنعتی