techbord.com Mastercard امسال پشتیبانی از ارزهای رمزپایه را در شبکه خود آغاز خواهد کرد

نظر سردبیر: تعهد Mastercard در حمایت از ارزهای رمزپایه در شبکه خود در سال جاری آخرین شاخص افزایش پذیرش ارزهای دیجیتال در میان شرکت های بزرگ مالی است. تا زمانی که پذیرش مصرف کننده مانع شود و موانع نظارتی کل کار را از بین نبرد ، به نظر می رسد آینده برای ارزهای دیجیتال بسیار روشن خواهد بود.

فقط چند روز پس از آنکه خودروساز الکتریکی تسلا از سرمایه گذاری 1.5 میلیارد دلاری در بیت کوین خبر داد که ارزش ارز رمزنگاری شده را برای ثبت ارتفاعات ارسال کرد ، یک بازیکن مهم دیگر خود را آماده می کند تا وارد میدان شود. "آینده رمزنگاری و پرداخت ها" با اعلام اینکه امسال پشتیبانی مستقیم از ارزهای رمزپایه را مستقیماً در شبکه خود آغاز می کند. شرکت خدمات مالی مشخص نکرده است که در ابتدا از کدام دارایی های دیجیتالی استفاده خواهد کرد اما توجه داشته است که آنها "بسیار متفکرانه" در مورد انتخاب دارایی های خود تصمیم می گیرند.

"فلسفه ما در مورد ارزهای رمزپایه ساده است: این درمورد انتخاب است. Mastercard در اینجا نیست تا شما را برای شروع استفاده از ارزهای رمزپایه توصیه کند. اما ما در اینجا هستیم تا مشتریان ، بازرگانان و مشاغل را قادر به انتقال ارزش دیجیتالی - سنتی یا رمزنگاری - کنیم ، هر طور که بخواهند. این انتخاب شماست ، پول شماست. "

Mastercard گفت هنگام بررسی اینکه رمزنگاری را به شبکه خود اضافه می کند ، به دنبال چهار مورد اصلی است. حریم خصوصی و امنیت ، و همچنین پروتکل های دقیق انطباق ، "از جمله مشتری خود را بشناسید" ، ضروری است که به منظور از بین بردن فعالیت غیرقانونی و فریب در شبکه های پرداخت مهم است. دارایی های دیجیتال همچنین باید از قوانین و مقررات محلی در جایی که استفاده می شود پیروی کنند و سرانجام ، آنها نیاز به "ایجاد ثبات مورد نیاز مردم در وسیله نقلیه برای هزینه ، و نه سرمایه گذاری" دارند.

اواخر سال گذشته ، PayPal شروع به اجازه دادن به کاربران برای خرید ، نگهداری و فروش ارزهای رمزپایه "بزرگ چهار" در سیستم عامل خود: بیت کوین ، Ethereum ، Litecoin و Bitcoin Cash کرد. ممکن است تصور کنید که مسترکارت نیز به این ارزها علاقه مند است اما فقط زمان مشخص خواهد شد.

مسترکارت گفت پشتیبانی از رمزنگاری تغییر بزرگی است که نیاز به کار زیادی دارد و بنابراین ، تاریخ مشخصی برای آن تعیین نکرده است. تصویب در خارج از پنجره عمومی 2021.

در اخبار مرتبط ، بانک نیویورک ملون روز پنجشنبه از تشکیل واحد دارایی های دیجیتال جدیدی خبر داد که توسط مایک دمیسی هدایت می شود. این تیم "در حال حاضر یک نمونه اولیه رو به مشتری را طراحی می کند که به عنوان اولین پلت فرم نگهداری دیجیتال و دارایی های سنتی و دیجیتال برای دارایی های سنتی و دیجیتال برای دارایی های چند دارایی" ، از جمله ارزهای رمزپایه طراحی شده است.

اعتبار مسترد اولسفسکی

Mastercard امسال پشتیبانی از ارزهای رمزپایه را در شبکه خود آغاز خواهد کرد
industry/mastercard-امسال-پشتیبانی-از-ارزهای-رمزپایه-را-در-شبکه-خود.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com 7.5 میلیارد دلار خرید مایکروسافت برای ZeniMax توسط نهادهای نظارتی تأیید شده است
techbord.com ظرف بخرید تا Republic Wireless و 200000 مشترک آن را به دست آورید
techbord.com Super Nintendo World سرانجام پس از تاخیر همه گیر در 18 مارس افتتاح می شود
techbord.com Modder حافظه را در GeForce RTX 3070 تا 16 GB دو برابر می کند
techbord.com یک مک پرو 64 هسته ای با قیمت 19000 دلار + شایعه وارد سال آینده
techbord.com Moviemakers از سرویس VPN به دلیل ارتقا and و تسهیل دزدی دریایی شکایت می کنند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.