خبر

 • تک بورد - LogMeIn برای چرخش ابزار مدیریت رمز عبور LastPass

  LogMeIn برای چرخش ابزار مدیریت رمز عبور LastPass


  1 ماه قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ شرکت مادر LastPass LogMeIn با اشاره به افزایش حساب‌های جدید ایجاد شده از زمان همه‌گیری به عنوان یکی از چندین انگیزه برای این حرکت، برنامه‌های خود را برای جدا کردن مدیر رمز عبور به عنوان یک شرکت مستقل امنیت ابری فاش کرده است.

  LogMeIn در سال 2015، LastPass را به مبلغ 110 میلیون دلار به صورت نقدی خریداری کرد، با 15 میلیون دلار اضافی قابل پرداخت در طی یک دوره دو ساله پس از بسته شدن قرارداد، مشروط به دستیابی شرکت به اهداف مشخصی از نقطه عطف و حفظ. امروزه بیش از 30 میلیون نفر و 85000 کسب و کار در سراسر جهان از LastPass استفاده می کنند.

  در گزارش روانشناسی رمزهای عبور سال 2021، این شرکت دریافت که 91 درصد از پاسخ دهندگان حداقل یک حساب کاربری جدید در این سال ایجاد کرده اند. . علاوه بر این، 9 نفر از 10 نفر گفتند که 50 یا بیشتر حساب کاربری آنلاین / اعتبار برنامه برای مدیریت دارند.

  مطالب مرتبط: بهترین مدیران رمز عبور

  با توجه به اولویت‌بندی مداوم رمز عبور امنیت، LogMeIn معتقد است LastPass برای رشد پایدار است. این امر مخصوصاً به عنوان یک تجارت مستقل صادق است، زیرا LastPass می‌تواند بیشتر بر ویژگی‌هایی مانند تأیید هویت چند عاملی و ورود به سیستم تکی تمرکز کند. کاربران می‌توانند انتظار داشته باشند که ویژگی‌های جدید و بهبود یافته‌ای مانند ذخیره و پر کردن سریع‌تر، تجربه تلفن همراه بهتر و ادغام‌های شخص ثالث بیشتر را در یک جدول زمانی تسریع‌شده مشاهده کنند.

  LogMeIn نگفت چه زمانی انتظار داشت spinoff کامل می شود، اما قول داده است که هیچ تغییر فوری در حساب های مشتریان ایجاد نخواهد شد.

  اعتبار تصویر جورج بکر


  تگ ها:

  logmein , چرخش , ابزار , مدیریت , عبور , lastpass


  v 13
خبرهای دیگر از صنعتی