خبر

 • تک بورد - LG در ماه نوامبر سرویس پرداخت های تلفن همراه خود را تعطیل می کند

  LG در ماه نوامبر سرویس پرداخت های تلفن همراه خود را تعطیل می کند
  14 روز و 1 ساعت قبل

  خدمات پرداخت موبایل ال جی تجارت تلفن های هوشمند این شرکت را از در خارج دنبال می کند. کمتر از دو ماه پس از اعلام خروج از تجارت تلفن ، ال جی تأیید کرده است که در ماه های آینده پرداخت تلفن همراه و کیف پول دیجیتال خود را پایان می دهد.

  در س FAالات متداول مصرف کننده ، LG گفت که از اول ژوئن ، کاربران آمریکایی دیگر قادر به خرید یا افزودن کارت های هدیه به LG Pay نخواهند بود. بیایید اول آگوست ، LG دیگر پذیرش کاربران جدید را متوقف می کند و کاربران موجود نمی توانند کارت های جدیدی به سیستم عامل اضافه کنند. در نهایت ، خدمات LG Pay برای کاربران آمریکایی در تاریخ 1 نوامبر 2021 متوقف خواهد شد.

  این شرکت به مشتریان توصیه می کند که قبل از پایان تاریخ خاتمه ، هر مبلغ باقیمانده را برای کارت پرداخت LG Perks خود هزینه کنند. علاوه بر این ، هرکسی که کارت هدیه در کیف پول LG Pay خود دارد ، باید شماره کارت و پین را برای استفاده در خارج از LG Pay ذخیره کند.

   https://techbord.com ال جی خدمات پرداخت تلفن همراه خود را در ماه نوامبر تعطیل می کند

  ال جی یکی از چندین شرکت فناوری بود که روی باند پرداخت تلفن همراه قدم گذاشت اما آنها اواخر بازی بود اپل و سامسونگ به ترتیب در سال 2014 و 2015 خدمات پرداخت و کیف پول خود را ارائه دادند ، در سپتامبر 2015 Google Pay (Android Pay سابق) ارائه شد. LG Pay تا اواسط سال 2017 در کره جنوبی ظاهر نشد ، و می شود دو سال دیگر قبل از رسیدن این سرویس به ایالات متحده.

  اخبار بسته شدن خدمات پرداخت تلفن همراه توسط LG با توجه به تصمیم این شرکت برای خروج از بازی تلفن های هوشمند در ماه آوریل ، تعجب آور نیست.

  اعتبار تصویر Grzegorz Czapski

خبرهای دیگر از صنعتی