خبر

 • تک بورد - IFA 2021 به دلیل ترس از ویروس کرونا لغو شد

  IFA 2021 به دلیل ترس از ویروس کرونا لغو شد
  25 روز و 14 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ در آنچه ضربه ای به آنهایی وارد می شود که از بازگشت به حالت عادی استقبال می کنند ، کنفرانس فناوری IFA 2021 برلین به دلیل ادامه "عدم اطمینان جهانی بهداشت" لغو شده است. پس از تبدیل شدن به یکی از بسیاری از رویدادهای غیرحضوری به دلیل Covid-19 سال گذشته ، سازمان دهندگان برای "بازگشت کامل" از 3 سپتامبر تا 7 سپتامبر برنامه ریزی کرده بودند. اکنون ، متأسفانه ، ما تا سال 2022 شاهد IFA قدیمی

  سازمان دهندگان IFA یکی از دلایل لغو "ظهور سریع انواع جدید COVID-19" را مقصر می دانند. این افراد از جنوب آسیا به عنوان یک نگرانی یاد می کنند. نوع B.1.617 ، که عقیده دارد بیشتر از سویه های قبلی است ، به سویه غالب در سراسر هند تبدیل شده و به حدود چهل کشور دیگر گسترش یافته است.

  ادامه عدم اطمینان در مورد سرعت پخش برنامه های واکسیناسیون در سراسر جهان نیز عاملی است.

  ماه گذشته شنیدیم که بیش از 80٪ از فضای نمایشگاه در IFA 2021 رزرو شده است و انتظار می رود تا 100٪ پایان ماه مه. هنوز هیچ صحبتی در مورد اینکه آیا به جای آن نسخه آنلاین را خواهیم دید یا خیر ، هنوز به نظر می رسد ، اما به نظر می رسد محتمل است.

  "کای هیلبراندت ، رئیس هیئت مدیره گفت:" در حال حاضر خیلی زیاد عدم اطمینان وجود دارد. عضو هیئت نظارت gfu Consumer & Home Electronics GmbH. "بنابراین ، اکنون تقریباً غیرممکن شده است که کسی بتواند مسئولیت خود را در هر نمایشگاه تجاری اعلام کند. "

خبرهای دیگر از صنعتی