خبر

 • تک بورد - IFA 2021 برلین

  IFA 2021 برلین "بازگشت کامل " برای رویداد حضوری در ماه سپتامبر است
  7 روز و 11 ساعت قبل

  با ادامه استفاده از واکسن Covid ، برخی از رویدادهای بزرگ در حال بازگشت به قالب شخصی هستند. یکی از اینها نمایشگاه تجاری IFA در برلین است که قصد دارد "بازدهی کامل" را در ماه سپتامبر برگزار کند.

  برخلاف اکثر رویدادهای سال گذشته ، IFA 2020 کاملاً آنلاین نبود - از برخی از افراد برای حضور در "نسخه ویژه" نمایش دعوت به عمل آمد. اما به نظر می رسد برگزارکنندگان انتظار دارند که نسخه 2021 تقریباً معمول باشد. بیش از 80٪ از فضای نمایشگاه در حال حاضر رزرو شده است و انتظار می رود تا پایان ماه مه به 100٪ برسد.

  "با ظهور جهان از همه گیری ، IFA برلین قرار است از 3 تا 7 سپتامبر 2021 به عنوان یک رویداد واقعی و در مقیاس واقعی برگزار شود. علاقه فراوان مارک ها ، تولیدکنندگان و خرده فروشان در تمام بخش های صنعت برای نمایش ، شبکه سازی و ایجاد نوآوری مشترک در برلین ، " وب سایت IFA را بیان می کند.

  سونی WH-1000XM3 یکی از برترین های ما بود انتخاب های نمایش 2018

  سلامت و ایمنی شرکت کنندگان در اولویت است. برگزارکنندگان می گویند که آنها با مقامات بهداشتی همکاری خواهند کرد تا "مفاهیمی را ایجاد کنند که ایمنی بازدید کنندگان و غرفه داران را به طور یکسان تضمین کند." جزئیات مشخصی اعلام نشده است ، اما انتظار نمی رود که این رویداد سوابق جدیدی را برای حضور در این رویداد ثبت کند.

  یکی دیگر از نمایشگاه های تجاری اروپا که به عنوان یک تجربه حضوری بازمی گردد ، کنگره جهانی موبایل (MWC) است. این رویداد بین 28 ژوئن و 1 ژوئیه در بارسلون برگزار می شود ، اگرچه شرکت ها به عنوان برگزارکنندگان آن از امنیت این رویداد اطمینان ندارند. اریکسون ، سونی ، نوکیا ، اوراکل و فیس بوک اعلام کرده اند که از این نمایش چشم پوشی می کنند.

  بازگشت به حالت عادی در تضاد با بسیاری از وقایع مستقر در ایالات متحده است. ESA تأیید کرده است که E3 2021 فقط در اینترنت و ورود به سیستم Google I / O فقط در حالت آنلاین (و برای همه رایگان) خواهد بود.

خبرهای دیگر از صنعتی