خبر

 • تک بورد - IBM گفته است كه قبل از spinoff استراتژيك ، 10 هزار كاهش شغل را طراحي مي كند

  IBM گفته است كه قبل از spinoff استراتژيك ، 10 هزار كاهش شغل را طراحي مي كند
  17 روز و 6 ساعت قبل

  IBM قبلاً در نتیجه شیوع ویروس کرونا ، برخی از نیروهای کار خود در ایالات متحده را در اوایل سال جاری اخراج کرده است. گفته می شود این شرکت در حال برنامه ریزی دور شگفت انگیز کاهش کار در اروپا برای حفظ سلامت دراز مدت تجارت خود است.

  ماه گذشته ، IBM با اعلام تقسیم استراتژیک به دو شرکت جداگانه ، نشان داد که چقدر در تلاش است تا در صنعت باقی بماند. اولین شرکت میراثی است که به بیش از 4500 مشتری سازمانی ادامه خواهد داد و دومین موسوم به NewCo وظیفه نوآوری در زمینه خدمات ابر فناوری اطلاعات و یادگیری ماشین را دارد.

  این هفته ، گزارش بلومبرگ نشان داد که این شرکت همچنین قصد دارد حدود 10،000 شغل را در اروپا کاهش دهد تا هزینه های عملیاتی را کاهش دهد و روند spinoff را ساده کند. این کاهش چشمگیر 20 درصدی کارکنان شاغل در منطقه است و بیشترین تأثیر را بر انگلیس و آلمان خواهد گذاشت ، در حالی که گفته می شود این کاهش در ایتالیا ، بلژیک ، لهستان و اسلواکی نیز اتفاق می افتد.

  https://techbord.com IBM گفته است كه قبل از spinoff راهبردی 10 هزار كاهش شغل را برنامه ریزی می كند

  IBM بنابراین far از پذیرش گزارش خودداری می کند و فقط تأیید می کند که تغییرات ساختاری گسترده اگر برای چشم انداز بلند مدت آن در ارائه خدمات ابر ترکیبی مفید باشد ، امکان پذیر است. سخنگویی به بلومبرگ گفت: "تصمیمات کارکنان ما برای ارائه بهترین پشتیبانی به مشتریان در اتخاذ یک پلت فرم ابر ترکیبی باز و قابلیت های هوش مصنوعی اتخاذ شده است. ما همچنین به سرمایه گذاری های قابل توجهی در زمینه آموزش و مهارت آموزی برای IBMers ادامه می دهیم تا به بهترین وجه نیازهای ما مشتریان ما. "

  این متأسفانه به این معنی است که اگر شما در عملیات زیرساخت روزانه IBM برای قراردادهای قدیمی فناوری اطلاعات مشغول به کار هستید ، ممکن است در جدیدترین شرکت نباشید. استراتژی که وابسته به خرید اخیر 34 میلیارد دلاری Red Hat است.

خبرهای دیگر از صنعتی