techbord.com IBM قرار است یک شرکت جدید رایانش ابری را تا پایان سال 2021 راه اندازی کند

IBM در حال ایجاد یک شرکت جدید برای مدیریت بخش خدمات فناوری اطلاعات ابری خود است که بیش از 4500 مشتری IBM را تأمین خواهد کرد. تمرکز اصلی آن توسعه محصول و ارائه خدمات پیشرفته برای تقویت موقعیت شرکت به عنوان رهبر بازار خواهد بود. این شرکت جدید واگذار شده قرار است قبل از رونمایی در سال آینده میلادی تعمید داده شود.

IBM اعلام کرده است که شرکت را به دو بخش تقسیم می کند تا حاشیه درآمد خود را افزایش دهد. طبق بیانیه صادر شده توسط مدیر عامل شرکت آرویند کریشنا ، این شرکت در حال دور شدن از سبد سنتی خود و رشد خدمات رایانش ابری خود است. شرکت جدیدی با رمز جدید NewCo کار خود را آغاز خواهد کرد. این افشا کرده است که NewCo از ابتدا شروع به کار می کند و یک رهبر جدید در خدمات تحت فناوری اطلاعات ابری است. این شرکت قدیمی خدمات بیش از 4500 مشتری را که بیش از 100 کشور در حال حاضر در شرکت اصلی مشترک هستند تأمین خواهد کرد.

علاوه بر این بیش از 50 درصد درآمد مکرر خواهد داشت و سهم بازار بیش از ارزش آن است. 60 میلیارد دلار.

سرمایه گذاران از تصمیم کریشنا برای ایجاد یک spinoff تخصصی استقبال کرده اند. متعاقباً ، اخبار مربوط به انشعاب سهام IBM هفت درصد افزایش یافت.

"ما در دهه 90 شبکه را واگذار کردیم ، کامپیوترهای شخصی را در دهه 2000 واگذار کردیم ، نیمه هادی ها را از حدود 5 سال پیش واگذار کردیم زیرا همه آنها لزوماً در ارزش پیشنهادی یکپارچه بازی نکرد. "مدیر اجرایی طی تماس با تحلیلگران بازار توضیح داد.

 https://techbord.com IBM قصد دارد یک شرکت جدید رایانش ابری را تا پایان سال 2021 راه اندازی کند

NewCo از ساختار ابری ترکیبی ابداعی فعلی IBM استفاده می کند که توسط Red Hat OpenShift طراحی شده است. این پلتفرم از ادغام سرویس های ابری خود با کل زیرساخت های IT که در حال حاضر توسط مشتریان فعلی آن اداره می شود پشتیبانی می کند. طبق IBM ، این روش در مقایسه با خدمات عمومی فقط ابری ، ارزش پیشنهادی به مشتریان را دو برابر می كند. این خرید به IBM دسترسی بی بند و باری به فناوری های مبتکرانه این شرکت می دهد ، که امکان یکپارچه سازی بی نظیر قابلیت های پیشرفته هوش مصنوعی و خدمات ارتقا application برنامه را فراهم می کند. در آن زمان ، IBM از امنیت تقویت شده و ارائه خدمات بی نظیر از مزایای اصلی خرید Red Hat نام برد.

IBM در چند سال گذشته با چالش های رشد درآمد روبرو بوده است. افزایش رقابت و همچنین کاهش تقاضا برای محدوده نرم افزاری آن ، به این امر کمک کرده است. تجارت اصلی سرور اصلی آن نیز با آینده نامشخصی روبرو است ، از این رو تغییر به سمت خدمات ابر ترکیبی و راه حل های هوش مصنوعی باز است. این دو حوزه در حال حاضر بیش از 50 درصد درآمد مکرر شرکت را تشکیل می دهند.

اعتبار تصویر: فوربس ، IBM

IBM قرار است یک شرکت جدید رایانش ابری را تا پایان سال 2021 راه اندازی کند
industry/ibm-قرار-است-یک-شرکت-جدید-رایانش-ابری-را-تا-پایان-سال-2021.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com سرویس اینترنت فیبر 2 گیگابیت بر ثانیه Google اکنون به طور گسترده در نشویل و هانتسویل در دسترس است
techbord.com Razer رایانه شخصی بازی Tomahawk را راه اندازی می کند
techbord.com AMD شایعه شده است که در حال کار بر روی یک رقیب Apple M1 مستقر در Arm است
techbord.com FCC ممنوعیت برقراری تماس مسافرتی توسط مسافران را ادامه می دهد
techbord.com Google Authenticator برای iOS ظاهر جدید و ویژگی صادرات حساب انبوه پیدا می کند
techbord.com چگونه اتصال به اینترنت خود را برای بازی بهینه کنیم
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.