techbord.com HP ، لپ تاپ فروش لپ تاپ یک جهش دارد ، محموله های کامپیوتر رکورد 10 ساله را می شکنند

چرا مهم است: فروش لپ تاپ از پشت بام عبور کرده و رکورد جدید رشد ده ساله را به ثبت رسانده است. این بر اساس داده های جمع آوری شده توسط Canalys است ، که نشان می دهد روند نوظهور در درجه اول ناشی از تغییر در پویایی یادگیری و کار است.

افراد بیشتری به دلیل اقدامات فاصله یابی ویروس کرونا در خانه کار می کنند و در نتیجه فروش لپ تاپ را افزایش می دهند. در نتیجه ، تولیدکنندگان عمده رایانه مانند HP ، Dell و Lenovo جهش فروش را تجربه می کنند. طبق تخمین های Canalys ، تقریباً 64 میلیون واحد لپ تاپ در سه ماهه سوم به سراسر دنیا حمل شده است.

ترکیبی از ایستگاه های کاری موبایل و حمل و نقل لپ تاپ بیش از 28 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است. از طرف دیگر ، فروش ایستگاه های کاری رومیزی و وابسته 26 درصد کاهش یافته است.

گزارش شده است که Lenovo بیشترین افزایش خرید لپ تاپ را داشته است. بخش لپ تاپ آن در سه ماهه سوم 11.4 درصد رشد کرد و 19 میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخته شد. هیولت پاکارد با جهش 23.6 درصدی دوم شد. تقریباً 18.7 میلیون واحد لپ تاپ HP در مدت مشابه به مشتری تحویل داده شده است.

گزارش ها حاکی از آن است که در این روند ، بازیکنان بزرگی مانند HP و Dell در تلاش برای تأمین تقاضا بوده اند. این دو شرکت قبلاً در گزارش درآمد سه ماهه چهارم 2019 خود در مورد مسائل قریب الوقوع زنجیره تامین هشدار داده بودند. بیشتر مشکلات مربوط به کمبود پردازنده های اینتل بود. به اندازه کافی درست است ، در سه ماهه اول سال 2020 زنجیره های عرضه اینتل در چین به دلیل شروع ویروس کرونا مختل شد. همانند سایر مشاغل ، کارخانه های تولید کارخانه فناوری در سراسر چین برای جلوگیری از شیوع ویروس تعطیل شدند.

https://techbord.com HP ، لپ تاپ فروش لپ تاپ جهشی را تجربه می کند ، محموله های رایانه ای رکورد 10 ساله را شکسته

همانند سایر مشاغل ، کارخانه های تولید فناوری در سراسر چین برای جلوگیری از شیوع ویروس تعطیل شدند. / p>

علی رغم رشد کلی فروش در سال جاری ، Canalys هشدار داده است که احتمال کاهش فروش در 12 ماه آینده وجود دارد. این هشدار می دهد که یک رکود جهانی که با افزایش نرخ بیکاری افزایش یافته است می تواند دستاوردهای بدست آمده در سال جاری را از بین ببرد. گفته شد ، این تنها تغییرات در خانه نیست که بر بازار لپ تاپ تأثیر می گذارد. صنعت بازی نیز تأثیر بسزایی داشته است.

گزارشی که توسط تحقیقات IDC منتشر شده تأیید می کند که بخش بازی سفارشات لپ تاپ و رایانه را افزایش داده است. با اقامت بیشتر افراد در خانه ، بازی برای بسیاری از افراد به یک سرگرمی اصلی تبدیل شده است. همچنین گفته می شود این روند باعث رونق در فروش لوازم جانبی رایانه شده است. طبق پیش بینی ها ، محموله های رایانه های شخصی و مانیتورهای بازی تا پایان سال به رقم 50 میلیون نفر می رسند. IDC پیش بینی می کند 16.2 درصد رشد سال به سال داشته باشد.

HP ، لپ تاپ فروش لپ تاپ یک جهش دارد ، محموله های کامپیوتر رکورد 10 ساله را می شکنند
industry/hp-لپ-تاپ-فروش-لپ-تاپ-یک-جهش-دارد-محموله-های-کامپیوتر.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com شخصی تراشه M1 اپل را درون iMac قرار داده است
techbord.com تلویزیون اپل با
techbord.com نتفلیکس سریع خنده ها را که یک خوراک کمدی به سبک TikTok برای مشترکان است ، راه اندازی می کند
techbord.com Bethesda یک درگاه DoR 3 PlayStation VR برای عرضه در تاریخ 29 مارس آماده کرده است
techbord.com Google قول داده است که سابقه مرور شما را به تبلیغ دهندگان متوقف کند
techbord.com اولین گردشگر قمری SpaceX در حال پذیرش برنامه های خدمه است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.