خبر

 • تک بورد - HP بخش بازی های کینگستون HyperX را با قیمت 425 میلیون دلار خریداری می کند

  HP بخش بازی های کینگستون HyperX را با قیمت 425 میلیون دلار خریداری می کند
  26 روز قبل

  این محصول شامل محصولاتی مانند هدست ، صفحه کلید ، ماوس ، میکروفن USB و لوازم جانبی کنسول خواهد بود. به اندازه کافی جالب توجه ، HP گفته است که Kingston خطوط تولید DRAM ، flash و SSD خود را برای گیمرها و علاقه مندان حفظ خواهد کرد. اساساً ، HP چیزهایی را که به کامپیوتر متصل می کنید ، می خواهد نه آنچه داخل آن است.

  HP Inc. روز چهارشنبه اعلام کرد که قصد دارد مجموعه لوازم جانبی بازی HyperX را از Kingston Technology به قیمت 425 میلیون دلار خریداری کند.

  HP در اواخر سال در بخش بازی ها نفوذ کرده است ، اخیراً از طریق Omen. مارک فرعی که در سال 2016 آغاز به کار کرد. به نظر می رسد انتخاب یک مارک معتبر مانند HyperX بی فایده است ، به خصوص که سایر سازندگان لوازم جانبی مانند Logitech و Corsair همچنان با خریدهای شخصی خود جایگاه های خود را در صنعت تثبیت می کنند.

  https://techbord.com HP بخش بازی های کینگستون HyperX را به قیمت 425 میلیون دلار خریداری می کند

  < p> Kingston در اواخر دهه 80 شروع به کار در صنعت حافظه کرد ، اما تا سال 2002 بود که ماژول های حافظه با عملکرد بالا را تحت خط HyperX خود معرفی کرد.

  همین اوایل این هفته ، این شرکت اعلام کرد در دسترس بودن صفحه کلید بازی مکانیکی Alloy Origins 60 جدید آن در ایالات متحده و کانادا. این هیئت مدیره دارای یک فاکتور شکل جمع و جور با سوئیچ های مکانیکی خطی HyperX Red ، کلیدهای فشرده PBT و کلیدهای دارای نور پس زمینه RGB با قیمت 99.99 دلار است.

  هر دو طرف انتظار دارند معامله در سه ماهه دوم سال 2021 بسته شود ، منتظر بررسی تنظیم مقررات عادی و تأیید.

  تصاویر با مجوز از آنتونیو باتینیچ ، سرگی پالامارچوک

خبرهای دیگر از صنعتی