خبر

 • تک بورد - HBO Max پیش از انتشار فیلم Wonder Woman 1984 شاهد

  HBO Max پیش از انتشار فیلم Wonder Woman 1984 شاهد "بهبود کشش" است
  4 روز و 2 ساعت قبل

  رویکرد رهاسازی دوتایی نتیجه مستقیم بیماری همه گیر در حال انجام است که صنعت تئاتر سینما را در سال 2020 نابود کرده است. به احتمال فراوان ، ما احتمالاً یک نگاه اجمالی به چگونگی کار در آینده خواهیم داشت ، در صورتی که وضعیت ویروس به خودی خود کار نکند. بزودی بیرون

  مدیر عامل AT&T ، جان استانکی ، در جریان تعامل اخیر خود در کنفرانس جهانی TMB UBS نشان داد که HBO Max تا 12.6 میلیون فعال است ، از 8.6 میلیون در پایان سپتامبر. هنوز بهتر ، تعامل در هفته در 30 روز گذشته 36 درصد رشد کرده است.

  بخش WarnerMedia در AT&T سرویس پخش ویدئوی اشتراک اشتراک HBO Max را از 27 مه با حدود 10 هزار ساعت محتوا همراه با مجموعه کامل سریال The Prince Prince of Bel-Air ، South Park ، Friends و The Big Bang Theory.

  ماه گذشته مشخص شد که فیلم Wonder Woman 1984 (فیلم شگفت انگیز 1984) در سینماها و HBO Max در همان نمایش قرار خواهد گرفت. روز (25 دسامبر) بدون هیچ هزینه اضافی برای مشترکان جریان.

  کسانی که امیدوارند Wonder Woman 1984 را به صورت رایگان تماشا کنند ، خوش شانس نیستند زیرا AT&T اخیراً پیشنهاد آزمایشی HBO Max خود را متوقف کرده است. Netflix و Disney در اوایل سال جاری با خدمات اشتراک مربوطه خود همین کار را انجام دادند.

  HBO Max ماهانه 14.99 دلار دستور می دهد اگرچه برای مدت زمان محدودی ، می توانید اشتراک شش ماهه خود را با تخفیف بیشتر قفل کنید. اگر می خواهید شش ماه قبل پیش پرداخت کنید ، 20 درصد آن را پرداخت کنید. این تخفیف نرخ ماهانه را به حدود 11.67 دلار به علاوه مالیات کاهش می دهد ، اما شما باید 69.99 دلار را در جلو پرداخت کنید.

  اعتبار مستند: Ascannio

خبرهای دیگر از صنعتی