techbord.com GM بیش از 68000 پیچ پیچ Chevy را به دلیل آتش سوزی باتری فراخواند

PSA: جنرال موتورز دستور فراخوانی Chevy Bolt خود را صادر کرده است. حداقل 68،667 خودروی الکتریکی به دلیل احتراق احتمالی باتری فراخوانده شده اند. اتومبیل های آسیب دیده پیچ و مهره های تولید شده بین سال های 2017 و 2019 است. اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه (NHTSA) در حال کار با GM برای کشف علت آتش سوزی است.

تاکنون ، پنج مورد از آتش سوزی باتری در Chevy Bolts گزارش شده است که دو آسیب دیدگی ناشی از استنشاق دود است. حداقل یکی از آتش سوزی ها به خانه صاحب خانه سرایت کرده است. NHTSA فعالانه در حال بررسی سه مورد از حوادث گزارش شده است. تولید کننده باتری کره جنوبی LG Chem تأمین کننده اصلی باتری های GM برای Chevy Bolt است. تمام واحدهای موردنظر در کارخانه LG Chem در Ochang ساخته شده اند.

"بسته های سلولهای وسایل نقلیه آسیب دیده امکان سیگار کشیدن و احتراق داخلی را دارند که می تواند به بقیه قسمتها گسترش یابد. مقامات در بیانیه مطبوعاتی گفتند: آژانس توصیه می کند وسایل نقلیه را تا زمان تعمیر خارج و از خانه دور نگه دارید.

NHTSA گزارش می دهد که 50932 دستگاه از خودروهای فراخوانده در ایالات متحده واقع شده اند.

از روز سه شنبه ، در 17 نوامبر ، نمایندگی های Chevy نصب نرم افزاری را شروع می کنند که برای کاهش خطر گرم شدن بیش از حد و آتش سوزی ، شارژ باتری را تا 90 درصد محدود می کند. این اقدام فقط یک اقدام احتیاطی موقتی است در حالی که GM یک رفع دائمی را بررسی می کند.

"مهندسان ما به طور شبانه روزی در تلاشند تا یک رفع ثابت را شناسایی کنند و ما قصد داریم راه حل نهایی را برای رفع محدودیت 90٪ به کار گیریم. سازنده خودرو گفت: "هرچه سریعتر بعد از اول سال 2021 ،". GM از مالکان می خواهد که نتوانند بلافاصله برای فروش پچ نرم افزار وارد نمایندگی شوند تا ظرفیت شارژ خود را به صورت دستی محدود کنند. . در پیچ و مهره 2017 و 2018 ، کاربران باید شارژ را روی "Hill Top Reserve " تنظیم کنند. برای مدل های 2019 ، "سطح شارژ هدف " را به 90 درصد تغییر دهید.

GM بیش از 68000 پیچ پیچ Chevy را به دلیل آتش سوزی باتری فراخواند
industry/gm-بیش-از-68000-پیچ-پیچ-chevy-را-به-دلیل-آتش-سوزی-باتری.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Ayxta Fold 5G Vertu اولین تلفن تاشو
techbord.com بازیکن هشت ساله Fortnite 33،000 و 5000 $ PC به خاطر حرفه ای شدن به وی اعطا کرد
techbord.com لبه های SpaceX پس از نمونه اولیه SN10 ، لبه های نزدیک به پرواز فضایی Starship را نزدیکتر می کنند ... و سپس منفجر می شوند
techbord.com گزارش شده است که مدل جدید سوئیچ با پشتیبانی 7 اینچی OLED و 4K امسال وارد بازار می شود
techbord.com Nvidia RTX 3070 Laptop vs Desktop GPU Review
techbord.com شخصی تراشه M1 اپل را درون iMac قرار داده است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.