خبر

 • تک بورد - GlobalFoundries شایعه خرید اینتل را سرنگون کرده و با IPO پیش خواهد رفت

  GlobalFoundries شایعه خرید اینتل را سرنگون کرده و با IPO پیش خواهد رفت
  29 روز و 14 ساعت قبل

  به هر حال اینتل ممکن است GlobalFoundries را خریداری نکند. هفته گذشته اخبار پیرامون خنک کننده آب حاکی از آن بود که اینتل در حال مذاکره برای خرید تولید کننده نیمه هادی GlobalFoundries با قیمت تقریبی 30 میلیارد دلار است. اما ، در گفتگو با چه کسی ، به طور خاص؟ این شایعه همچنین با یک ستاره جالب همراه بود - به نظر نمی رسد مدیران GlobalFoundries در این ماجرا دخیل باشند.

  در پیگیری های بلومبرگ ، آخرین قطعه قطعه ای ظاهراً تأیید شده است. مدیرعامل GlobalFoundries ، تام کالفیلد به نشریه گفت که "در آن بحث چیزی وجود ندارد." در عوض ، سازنده تراشه در حال پیشروی با برنامه ریزی برای عرضه اولیه است ، در حالی که کالفیلد اضافه کرد که "شما می توانید انتظار داشته باشید که حدس و گمان های زیادی اتفاق بیفتد."

   https://techbord.com GlobalFoundries شایعه خرید اینتل را سرنگون می کند ، با IPO پیش می رود

  GlobalFoundries به عنوان چهارمین تولید کننده بزرگ نیمه هادی در جهان در رتبه بندی شده است از نظر درآمد حاصل از این ترتیب ، پشت سر TSMC ، سامسونگ و UMC. این شرکت یک بار سعی کرد در لبه جلو رقابت کند اما مقدار قابل توجهی پول را از دست داد و برای تجارت در گره های قدیمی انتخاب شد. ثابت شده است که این یک اقدام عاقلانه است ، خصوصاً در پی شیوع بیماری همه گیر و تراشه.

  البته ، فقط به این دلیل که اینتل در مورد این خرید به مالک GlobalFoundries ، شرکت سرمایه گذاری مبادالا مراجعه نکرده است ، به معنای پیروزی آنها نیست پیشنهادی را روی میز نمی گذارید و این بدان معنا نیست که مبادالا آن را سرگرم نمی کند و یا حتی آن را قبول نمی کند. در پایان روز ، پول صحبت می کند و اگر مقدار آن کافی باشد ، اکثر افراد با آن کنار می روند.

خبرهای دیگر از صنعتی