خبر

 • تک بورد - FTC با جریمه هایی که بیش از 31 میلیون دلار جریمه می کند با جیب جریمه های بلیط برخورد می کند

  FTC با جریمه هایی که بیش از 31 میلیون دلار جریمه می کند با جیب جریمه های بلیط برخورد می کند
  19 روز و 9 ساعت قبل

  سه شرکت متخصص در خرید بلیط های رویداد و فروش مجدد آنها با FTC موافقت کرده اند تا بخشی از 31 میلیون دلار جریمه ای را که به دلیل نقض قانون BOTS علیه آنها گرفته شده است ، بپردازند. اولین باری است که کمیسیون تجارت فدرال قانون 2016 را اعمال می کند.

  روز جمعه ، کمیسیون تجارت فدرال اعلام کرد که سه شرکت اسکالپینگ را به دلیل استفاده از ربات ها برای خرید بلیط های ورزشی و کنسرت جریمه کرده است. ادعا می شود که اسکالپرها محدودیت خرید از طریق نرم افزار را دور می زنند ، که این یک قانون نقض قانون فروش آنلاین بلیط بهتر است (BOTS). و آنها را با یک نشانه شیب دار فروخت. آنها سود تقریبی 26.1 میلیون دلار از فروش غیرقانونی را بدست آوردند.

  "این نه تنها طرفداران وفادار را از دیدن مجریان و نمایش های مورد علاقه خود محروم می کند ، بلکه خلاف قانون است". اندرو اسمیت مدیر دفتر حمایت از حقوق مصرف کنندگان FTC.

  https://techbord.com FTC در حال شکستن است پوسته پوسته کنندگان بلیط که بیش از 31 میلیون دلار جریمه صادر می کنند

  از آنجا که قانون BOTS یک قانون نقض قانون است ، پوست سرها در مجموع با جریمه های بیش از 31 میلیون دلار روبرو شدند. با این حال ، به دلیل ناتوانی در پرداخت ، هر شرکت با جریمه های قابل توجهی کاهش یافت.

  ویژه کنسرت ، Inc 16 میلیون دلار تخلف داشت ، که به 1.6 میلیون دلار کاهش یافت. Just In Time Tickets 11.2 میلیون دلار جریمه در نظر داشت اما تا 1.6 میلیون دلار تقاضای دادخواست کرد. FTC 4.4 میلیون دلار جریمه در Cartisim Corp اخذ كرد ، اما جریمه خود را به حدود 500000 دلار كاهش داد.

  این توافق تقریبا به 3.7 میلیون دلار می رسد ، 88 درصد جریمه ها. به عنوان بخشی از این توافق نامه ، شرکت ها همچنین ملزم به حفظ سوابق دائمی پیش رو هستند که نشان می دهد آنها با قانون BOTS مطابقت دارند. یک قاضی منطقه هنوز مجبور است از این توافق نامه خارج شود.

  FTC خاطرنشان می کند که این اولین بار است که قانون BOTS را از زمان تصویب آن در سال 2016 اعمال می کند. این قانون فقط در استفاده از نرم افزار برای خرید اعمال می شود بلیط های رویداد ، اما به نظر می رسد زمان طولانی استفاده اسكلپرها از ربات ها برای خرید كنسول های PS5 و XBSX ، طولانی تر است كه كنگره به دنبال گسترش این قانون برای سایر صنایع باشد.

  اعتبار تصویر: Aceshot1

خبرهای دیگر از صنعتی