خبر

 • تک بورد - FedEx 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری خواهد کرد تا سال 2040 کاملاً خنثی از کربن باشد

  FedEx 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری خواهد کرد تا سال 2040 کاملاً خنثی از کربن باشد
  20 روز و 2 ساعت قبل

  رو به جلو: FedEx می خواهد نقش خود را در کاهش اثرات تغییرات آب و هوایی انجام دهد. برای انجام این کار ، شرکت حمل و نقل امروز تعهد جدیدی را اعلام کرد: تا سال 2040 ، این شرکت در تمام فعالیت های خود کاملاً خنثی از کربن است. این یک هدف چند مرحله ای است و با سرمایه گذاری 2 میلیارد دلاری از مقر اصلی FedEx در سه حوزه اصلی آغاز می شود.

  این مناطق الکتریکی سازی خودرو ، انرژی پایدار و "ترسیب" کربن است. برای اولین بار ، FedEx قصد دارد تا سال 2040 کل ناوگان خود را از کامیون های وانت و تحویل با جایگزین های EV با انتشار صفر جایگزین کند. در این میان ، 50 درصد خرید وسایل نقلیه جدید آن تا سال 2025 EV خواهد بود. تا سال 2030 ، این رقم به 100 درصد خواهد رسید. سوخت های جایگزین "" که می توانند انتشارات را برای وسایل نقلیه هوایی و زمینی آن کاهش دهند یا از بین ببرند. FedEx مشخص نکرده است که کدام منبع انرژی را دنبال خواهد کرد ، اما به نظر می رسد خورشید و باد نامزدهای مناسبی هستند.

  https: / /techbord.com فدرال اکسپرس 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری می کند تا تا سال 2040 کاملاً خنثی از کربن تبدیل شود

  سرانجام ، ما بخش تعهد فدرال اکسپرس کربن را داریم که شاهد آن خواهیم بود قیف بخشی از 2 میلیارد دلار که قبلاً به مرکز ییل برای جذب کربن طبیعی گفته شد قیف کنید. پول نقد به مرکز کمک می کند تا روش های جدید جذب ، ذخیره و در غیر این صورت حذف CO2 اضافی از محیط زیست ما را در "" مقیاس جهانی "بررسی کند

  " ما وظیفه داریم اقدامات جسورانه ای را در آدرس دهی انجام دهیم. چالش های آب و هوایی ، "فردریک اسمیت ، مدیر عامل شرکت FedEx Corp در بیانیه ای گفت. "این هدف بر پایه تعهد طولانی مدت ما به پایداری در طول عملیات ما استوار است ، در حالی که در عین حال سرمایه گذاری در راه حل های طولانی مدت و تحول آفرین برای FedEx و کل صنعت ما است." / p>

  باید دید که آیا یا نه FedEx قادر خواهد بود به اهداف خود برسد ، اما سال 2040 فاصله زیادی دارد ، بنابراین به نظر می رسد محتمل است. بیایید امیدوار باشیم که تلاش های آنها تفاوتی ایجاد کند.

خبرهای دیگر از صنعتی